„Na sezon zimowy, kiedy rośnie zapotrzebowanie na egzotyczne destynacje, w tym Jamajkę, przygotowaliśmy przyjemną motywację” - czytamy w komunikacie Jamaica Tourist Board. Jak wyjaśnia ta instytucja, w akcji mogą wziąć udział „pracownicy biur podróży i niezależni sprzedawcy detaliczni”.

Żeby sięgnąć po wynagrodzenie trzeba spełnić trzy warunki: zarejestrować się na portalu, którego nazwę podano, wziąć udział w „łatwym kursie wprowadzającym” („zajmie to tylko 15-20 minut, dowiedz się o Jamajce prawie wszystkiego i ćwicz swój angielski”) i „wprowadzić do systemu rezerwację zakwaterowania dokonaną na Jamajce”.

Czytaj więcej

Dominikana i Antalya na czele rankingu kierunków turystycznych. Co je wyróżnia?

Po zweryfikowaniu przez Jamaica Tourist Board rezerwacji, sprzedawca dostanie 20 euro na konto Jamaica Rewards. Pieniądze może następnie stamtąd wypłacić w gotówce za pomocą karty kredytowej.

Regulamin akcji przewiduje, że jedna osoba może maksymalnie zyskać 600 euro, a pod uwagę będą brane rezerwacje zrobione między 1 grudnia 2022 roku a 15 marca 2023 roku, zakładające przylot na Jamajkę właśnie w tym czasie. Akcja promocyjna dotyczy rezerwacji przewidujących minimum siedem noclegów, przy czym „rezerwacja grupowa jest uważana za pojedynczą rezerwację i nie może być podzielona na rezerwacje indywidualne”.

Poza okresem objętym promocją nagroda za każdą rezerwację wynosi 5 euro, a maksymalna kwota nagrody na dostawcę w roku kalendarzowym - 200 euro.