Join UP! wysłał pierwszych klientów z Polski na majówkę do Turcji

Nowe na polskim rynku biuro podróży, ukraiński Join UP! Poland, informuje, że 27 kwietnia z Rzeszowa, a 29 kwietnia z Warszawy, wysłał pierwsze dwa samoloty z klientami do Turcji.

Publikacja: 10.05.2023 11:54

Join UP! wysłał pierwszych klientów z Polski na majówkę do Turcji

Foto: Join UP!

"Oba samoloty miały pełne obłożenie, a miejsca na wyjazd zostały zarezerwowane na wiele tygodni przed odlotem" - czytamy w komunikacie prasowym.

Firma wręczyła klientom odlatującym do Antalyi "niespodzianki i drobne prezenty". Zabrał ich boeing 737, należącej do grupy przedsiębiorstw UP Family linii lotniczej SkyUp.

Czytaj więcej

Nowe biuro podróży na polskim rynku. „W kwietniu polecimy do Turcji i Egiptu”

- Współpraca ze SkyUp-em daje nam możliwość wczesnego planowania lotów. Już wkrótce przedstawimy plan lotów na sezon 2023-2024, ponieważ wszystkie nasze rynki przygotowują i koordynują plan wspólnie - zapewnia dyrektor odpowiedzialny za rozwoju biznesu w Join UP! Sergiej Kiriczenko.

W Turcji Join UP! współpracuje z operatorem turystycznym Summer Tour. "Jego przedstawiciele zadbali o uroczyste powitanie i komfort przybyłych z Polski gości oraz zorganizowali bezpośrednie transfery do wybranych przez pasażerów hoteli".

- Turcja i Egipt to nasze flagowe kierunki. Jestem pewien, że polscy turyści będą oczarowani tym, co dla nich przygotowaliśmy. Podążamy za trendami, oferując najpopularniejsze hotele w konkurencyjnych cenach - deklaruje cytowany w komunikacie dyrektor produktu w Join Up! Polska Rafał Napierała.

W tym roku touroperator oferuje wakacje w Turcji, Egipcie, Czarnogórze, Tunezji i Albanii z wylotami z Warszawy, Katowic, Gdańska, Poznania, Wrocławia i Rzeszowa.

Biura Podróży
Enter Air podpisał umowę z Coralem Travel Poland na lato i zimę
Biura Podróży
ESky: Nasze pakiety "city break" i "wakacje" konkurencją dla oferty touroperatorów
Biura Podróży
Niemiecki TUI zorganizuje wypoczynek z dofinansowaniem z kasy chorych
Biura Podróży
Dwie trzecie klientów biur podróży spędzi wakacje w jednym z trzech krajów
Biura Podróży
Ceny w biurach podróży: Cztery popularne kierunki w górę. Jeden bez zmian