Z Gdańska na Maderę Wizz Air zacznie latać 27 października. Loty będą się odbywać dwa razy w tygodniu – w czwartek i niedzielę.

Do Mediolanu wyruszy w pierwszy rejs 1 października i latać będzie cztery razy w tygodniu, początkowo we wtorek, czwartek, sobotę i niedzielę, a od listopada w poniedziałek, środę, piątek i niedzielę.

Z Warszawy wyruszy pierwszy raz do Mediolanu 9 września. Dni rejsów to poniedziałek, środa, piątek, niedziela, ale od przejścia na zimowy rozkład lotów będą to: wtorek, czwartek, sobota i niedziela.

Z Rzeszowa do Mediolanu zamierza kursować od 10 września. Dwa razy w tygodniu – we wtorki i soboty.

Cytowana w komunikacie przewoźnika menedżerka ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Airze Sasha Vislaus mówi: Z radością ogłaszamy nowe, fantastyczne połączenia z Polski, które odzwierciedlają nasze silne zaangażowanie na polskim rynku. Ta ekspansja jest dowodem naszej determinacji, aby sprostać zmieniającym się potrzebom pasażerów, oferując im jeszcze więcej możliwości podróży. Jesteśmy przekonani, że nowe trasy zostaną ciepło przyjęte przez podróżnych i przyczynią się do wzmocnienia więzi gospodarczych między Polską a tymi dynamicznymi europejskimi miejscami docelowymi. Niezależnie od tego, czy chodzi o wspaniałe krajobrazy Madery, czy o elegancki urok Mediolanu, jesteśmy zdeterminowani, aby oferować naszym polskim pasażerom przystępne cenowo i wygodne możliwości podróży, aby mogli odkrywać te niesamowite miejsca.