Lotnisko Chopina modernizuje sklepy

materiały prasowe

Port lotniczy podnosi konkurencyjność i atrakcyjność swojej oferty dla podróżnych. Ruszą prace adaptacyjne związane ze zmianą operatora części powierzchni handlowych na lotnisku

„Modernizacja kilkunastu pomieszczeń w Terminalu A potrwa kilka miesięcy. Będzie wiązać się z zamknięciem niektórych punktów handlowych. Niebawem na lotnisku pojawi się nowy operator powierzchni handlowych” – podaje informacja prasowa Lotniska Chopina w Warszawie.

PZH „Baltona” przejmie w dzierżawę 14 punków handlowych, położonych w różnych częściach terminala na Okęciu. – Liczymy, że dzięki temu oferta towarów dostępnych na naszym lotnisku stanie się bardziej różnorodna, a wejście do gry nowego partnera zwiększy konkurencyjność oferowanych towarów, co z korzyścią odbije się na portfelach naszych pasażerów – mówi rzecznik prasowy Lotniska Chopina Hubert Wojciechowski.

Adaptacja lokali przez nowego najemcę spowoduje jednak konieczność czasowego zamknięcia niektórych stoisk. Najwięcej zmian obejmie rejon strefy CDE. Ograniczeniu ulegnie oferta w punktach za kontrolą bezpieczeństwa. – Zmian należy spodziewać się zarówno w strefie non-Schengen (po przejściu kontroli paszportowej),  jak i w pirsie południowym. Adaptacja obejmie także 5 punktów handlowych z kosmetykami i prasą w strefie ogólnodostępnej – dodaje Wojciechowski.

Rzecznik prasowy podkreśla, że lotnisko zrobi wszystko, aby cały proces przebiegł sprawnie i zakończył się możliwie jak najszybciej. W dalszym ciągu dostępna będzie oferta handlowa sklepów znajdujących się w strefie A,B. Niezmieniona pozostaje też oferta punktów gastronomicznych na terenie całego terminala. Prasę będzie można kupić w strefie ogólnodostępnej A,B a także w jednym punkcie za kontrolą bezpieczeństwa w strefie Schengen.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Grecję od sukcesu dzieli 12 kroków

Grecka organizacja SETE przedstawiła 12 obszarów, które wymagają poprawy, aby tamtejsza branża turystyczna mogła ...

Lotnisko Chopina – dzisiaj rekord, a jutro?

Warszawskie Lotnisko Chopina ma za sobą rekordowy sezon letni. W ciągu pierwszych dziesięciu miesięcy ...

Restart czarterów. Na początek Grecja, Majorka, Bułgaria

Pierwsze cztery samoloty czarterowe od czasu zamknięcia kraju z powodu pandemii poleciały w środę ...

Hotele: Cztery gwiazdki bardziej odpowiadają gościom

W marcu średnia cena pokoju w polskich hotelach wyniosła 249,29 złotego, i była o ...

Niemiecki TUI upraszcza system motywacyjny dla agentów

Agenci niemieckiego TUI, żeby dostać zniżkę na swoje wakacje, nie będą musieli zbierać punktów, ...

Niemcy chętnie dopłacą za własny leżak nad basenem

Wybór konkretnego pokoju w hotelu, rezerwacja leżaka nad basenem czy ustalenie, co będzie na ...