Z Emirates przez Sao Paulo do Santiago

materiały prasowe

Emirates otworzyły nowe połączenie z Dubaju do Santiago w Chile przez brazylijskie S?o Paulo. To pierwsze połączenie tego przewoźnika z Chile

Połączenie obsłuży niedawno odnowiony samolot Boeing 777-200LR w konfiguracji dwuklasowej, oferując 38 miejsc w układzie 2-2-2 w klasie biznes oraz 264 miejsca w klasie ekonomicznej. Nowe siedzenia w klasie biznes Emirates nie różnią się budową ani kształtem od poprzednich, ale są o 5 centymetrów szersze.

Lot nr EK263 z Dubaju będzie odbywać się we wtorki, czwartki, piątki, soboty i niedziele o 9.05 czasu lokalnego. Przylot do Sao Paulo o 17.00. Ponowny odlot o 18.30 z lądowaniem w Santiago o 21.40 tego samego dnia. Lot powrotny nr EK264 z Santiago zaplanowano na poniedziałki, środy, piątki, soboty i niedziele o 1.10 czasu lokalnego z lądowaniem w Sao Paulo o 5.55. Następnie samolot wyruszy z Sao Paulo o 7.45 w kierunku Dubaju, gdzie wyląduje o 5.15 następnego dnia.

Tym samym przewoźnik uruchomi pięć dodatkowych lotów w tygodniu do Sao Paulo, uzupełniając dotychczasowe codzienne połączenie A380 z Dubaju do brazylijskiego miasta. Liczba lotów Emirates do Sao Paulo wyniesie łącznie 12 tygodniowo.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Kopalnia w Wieliczce miała 1,7 miliona gości

Kopalnia Soli „Wieliczka” zamknęła rok 2017 rekordową liczbą 1,7 miliona turystów z ponad 200 ...

Niemiecki Small Planet przetrwa?

Zeitfracht, firma logistyczna z Berlina, jest zainteresowana przejęciem załóg i samolotów niewypłacalnej niemieckiej spółki ...

Zimą 108 połączeń regularnych z Warszawy

W trwającym już sezonie zimowym warszawskie Lotnisko Chopina oferuje 108 kierunków w połączeniach regularnych ...

Wizz Air ma bazę w Mołdawii

Wizz Air otworzył wczoraj bazę na lotnisku w Kiszyniowie, w Mołdawii. Będzie tam na ...

Co dwudziesty pasażer kolei miał bilet z sieci

W minionym roku prawie 16 milionów pasażerów kupiło bilet kolejowy przez internet lub w ...

Niemiecki MSZ odradza egipską e-wizę

W grudniu zeszłego roku Egipt uruchomił system do elektronicznego wydawania wiz. Ponieważ nie działa ...