Nowe sklepy Baltony na wrocławskim lotnisku

Bloomberg

Baltona oddała do użytku podróżnych Portu Lotniczego Wrocław pięć sklepów. Sprzedaje w nich produkty związane z podróżowaniem (travel retail), kosmetyki, ubrania i alkohole, a także produkty lokalne

– Nasze nowo otwarte sklepy w Porcie Lotniczym Wrocław mają nie tylko odpowiedzieć na potrzeby pasażerów, ale pójść o krok dalej – zaskoczyć ich niespotykaną nigdzie indziej ofertą handlową i aranżacją przestrzeni. Odważne decyzje takie jak rozszerzenie oferty produktów lokalnych czy przywrócenie polityki dwóch cen, która podkreśla walory zakupów wolnocłowych są tego najlepszym przykładem – komentuje w komunikacie Baltony przedstawiciel firmy Piotr Kazimierski.

W ramach pięcioletniej koncesji, Baltona stała się jedynym operatorem oferty detalicznej wrocławskiego portu lotniczego. Firma otworzyła sklepy zarówno w strefie ogólnodostępnej jak i w strefie zastrzeżonej terminalu, o łącznej powierzchni ponad 800 mkw. 

Aranżacja ponad trzystumetrowego sklepu została bezpośrednio zainspirowana Wrocławiem – kolorami i formami Starego Miasta, których motywy odnaleźć można w wizualizacji sklepu oraz w opakowaniach prezentowych.

Pomysł „Spirit of Poland” oferuje wybór pamiątek i produktów tradycyjnie kojarzonych z Polską, są to m.in. słodycze, lokalne wyroby garmażeryjne, sery, konfitury, miody, czy alkohole. Pasażerowie znajdą tu również pamiątki z Polski, w tym artykuły związane z Dolnym Śląskiem, na przykład ceramikę Bolesławca.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

To najpiękniejsza wyspa świata. I jest na niej tylko jeden hotel

Flatey, malutka islandzka wyspa, została wybrana najpiękniejszą wyspą świata. Zestawienie 50 najpiękniejszych wysp na ...

HRS: Do hotelu po kawę i jajko

Średnio 211 kilogramów kawy zużywają rocznie polscy hotelarze, a co czwarty hotelowy gość nie ...

Principe w Rzeszowie dołączy do sieci Best Western Premier

Best Western wzmacnia swoją obecność na południu Polski. W najbliższym czasie do sieci dołączy ...

Szczecin zyska połączenia do Edynburga i Tirany

Od marca pasażerowie z lotniska Szczecin-Goleniów będą mogli latać dwa razy w tygodniu do ...

Zakończono bezowocne poszukiwania MH370

o prawie trzech latach zakończono poszukiwania wraku samolotu Malaysia Airlines z 239 osobami na ...

Ponad 30 milionów złotych na krakowskie zabytki

30,2 miliona złotych przekaże w tym roku różnym obiektom Społeczny Komitet Odnowy Zabytków Krakowa. ...