Joon poleci do Rzymu i Kapsztadu

materiały prasowe

Joon, nowa linia lotnicza stworzona przez Air France, zapowiedziała rozbudowę siatki połączeń o 7 tras z Paryża. Wiosną francuski przewoźnik poleci do Rzymu, Oslo, Neapolu, Kairu, Istambułu, Kapsztadu i Teheranu

Na początku grudnia samoloty Joon wystartowały w swoje pierwsze loty. Zainaugurowano połączenia do Barcelony, Berlina, Lizbony i Porto. Jednocześnie linia zapowiedziała rozbudowę siatki połączeń o kolejne 7 tras z wylotem z bazy w Paryżu (lotnisko CDG). Razem z ogłoszonymi wcześniej trasami – do brazylijskiej Fortalezy i Mahe na Maledivach – w sezonie letnim Joon będzie więc oferował 13 kierunków.

Od 25 marca w siatce przewoźnika pojawią się nowe przeloty (w cenach od 39 euro) do: Stambułu (7 lotów tygodniowo), Neapolu (14 lotów tygodniowo), Oslo (18 lotów tygodniowo) i Rzymu (49 lotów tygodniowo).

Loty na trasach europejskich Joon będzie wykonywać airbusami A320 (174 miejsc) i A321 (212 miejsc). Podczas wszystkich rejsach Joon oferuje bezpłatny dostęp do YouJoon, systemu rozrywki pokładowej, wykorzystującego live streaming, dzięki któremu filmy i programy telewizyjne podczas lotu można oglądać na ekranie własnego urządzenia – tabletu, laptopa, czy smartfona.

Joon ma też w ofercie kilka tras międzykontynentalnych. Wcześniej zapowiedział loty do Fortalezy i Mahe. Teraz linia ogłosiła kolejne kierunki: Kair (7 lotów tygodniowo od 25 marca 2018 roku w cenie od 149 euro), Kapsztad (3 loty tygodniowo od 1 kwietnia 2018 w cenie od 279 euro) i Teheran (3 loty tygodniowo od 2 kwietnia 2018 w cenie od 149 euro).

Na trasach dalekiego zasięgu linia będzie oferowała podróż w trzyklasowych airbusach A340s.

 

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Przewoźnicy winni kolejkom na lotniskach

Część winy za długie kolejki do kontroli bezpieczeństwa ponoszą same linie lotnicze – uważa ...

PKS-y wciąż padają, górą pociągi

Powołanie Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych w maju zeszłego roku nie zatrzymało likwidacji PKS-ów, z ...

W Grecji powstaje nowa linia lotnicza

Athens Spirit Airlines zacznie działać w kwietniu tego roku. Sześć samolotów składających się na ...

Ecco Holiday już z nowym katalogiem

Do Indii, Chin i Japonii, ale też do Grecji, Hiszpanii i Bułgarii zaprasza w ...

Bez spodni do metra? Tylko dla odważnych

Jazda metrem bez spodni, za to z kamienną twarzą, w zimny styczniowy dzień to ...

LOT połączy Warszawę z Hanowerem

4 czerwca LOT uruchomi nową trasę między Warszawą a Hanowerem. Samoloty polskiego przewoźnika będą ...