Joon poleci do Rzymu i Kapsztadu

materiały prasowe

Joon, nowa linia lotnicza stworzona przez Air France, zapowiedziała rozbudowę siatki połączeń o 7 tras z Paryża. Wiosną francuski przewoźnik poleci do Rzymu, Oslo, Neapolu, Kairu, Istambułu, Kapsztadu i Teheranu

Na początku grudnia samoloty Joon wystartowały w swoje pierwsze loty. Zainaugurowano połączenia do Barcelony, Berlina, Lizbony i Porto. Jednocześnie linia zapowiedziała rozbudowę siatki połączeń o kolejne 7 tras z wylotem z bazy w Paryżu (lotnisko CDG). Razem z ogłoszonymi wcześniej trasami – do brazylijskiej Fortalezy i Mahe na Maledivach – w sezonie letnim Joon będzie więc oferował 13 kierunków.

Od 25 marca w siatce przewoźnika pojawią się nowe przeloty (w cenach od 39 euro) do: Stambułu (7 lotów tygodniowo), Neapolu (14 lotów tygodniowo), Oslo (18 lotów tygodniowo) i Rzymu (49 lotów tygodniowo).

Loty na trasach europejskich Joon będzie wykonywać airbusami A320 (174 miejsc) i A321 (212 miejsc). Podczas wszystkich rejsach Joon oferuje bezpłatny dostęp do YouJoon, systemu rozrywki pokładowej, wykorzystującego live streaming, dzięki któremu filmy i programy telewizyjne podczas lotu można oglądać na ekranie własnego urządzenia – tabletu, laptopa, czy smartfona.

Joon ma też w ofercie kilka tras międzykontynentalnych. Wcześniej zapowiedział loty do Fortalezy i Mahe. Teraz linia ogłosiła kolejne kierunki: Kair (7 lotów tygodniowo od 25 marca 2018 roku w cenie od 149 euro), Kapsztad (3 loty tygodniowo od 1 kwietnia 2018 w cenie od 279 euro) i Teheran (3 loty tygodniowo od 2 kwietnia 2018 w cenie od 149 euro).

Na trasach dalekiego zasięgu linia będzie oferowała podróż w trzyklasowych airbusach A340s.

 

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Transavia połączy Kraków z Eindhoven

Holenderskie tanie linie lotnicze Transavia otworzą w następnym sezonie zimowym nowe połączenie pomiędzy Krakowem ...

587 odwołanych lotów SAS

Skandynawskie linie lotnicze SAS odwołały 587 zaplanowanych na niedzielę lotów. Powodem jest strajk pilotów ...

Lasek: Warto jeździć na targi i się uczyć

– Polska powinna mieć kosz z gotowymi produktami turystycznymi, jak teraz ma skrzynki z ...

PIT ostrzega przed „Rzetelną firmą”

Polska Izba Turystyki ostrzega swoich członków przed „komercyjnymi ofertami certyfikatów rzetelności”. Choć wprost nie ...

Airbnb chce mieć własną linię lotniczą

Szef Airbnb chce, by jego firma oferowała jak najszerszy zakres usług turystycznych. W rozmowie ...

W biurach podróży Grecja przegoniła rywali

Grecja bardziej pożądana niż Turcja, Albania chętniej wybierana niż Tunezja, a Kuba częściej kupowana ...