Lufthansa zachęca do grupowych rezerwacji

materiały prasowe

Lufthansa Group rozwija Book-a-Group – zintegrowaną platformę do rezerwacji grupowych połączeń Austrian Airlines, Lufthansy i Swissa

Linie Lufthansa Group – Austrian, Lufthansa i Swiss – startują ze zintegrowanym narzędziem do rezerwacji grupowych. Jest ono dostępne jedynie dla operatorów turystycznych, konsolidatorów i biur podróży. Umożliwi rezerwację podróży grupowych dla minimum dziesięciu osób u trzech przewoźników. Rezerwacje w każdej kombinacji mogą zostać dokonane z natychmiastowym potwierdzeniem. Narzędzie obejmuje zarówno grupy osób podróżujących prywatnie, jak i biznesowo lub turystycznie.

Po otrzymaniu zapytania narzędzie Book-a-Group, dostępne w 14 językach, dostarczy ofertę i wycenę w czasie rzeczywistym. Warunki handlowe dla grup zostały poprawione i ujednolicone w jednej umowie, ważnej dla wszystkich przewoźników sieciowych Lufthansa Group – obejmą wszystkie nowe rezerwacje w narzędziu „Book-a-Group”. Jednym z ulepszeń jest wprowadzenie możliwości krótkoterminowych rezerwacji grupowych. W przyszłości będzie również możliwe odwoływanie rezerwacji na 60 dni przed planowaną podróżą bez ponoszenia dodatkowy o ile nastąpi to w ciągu 72 godzin od dokonania rezerwacji. Od teraz usługa będzie dostarczana przez jeden kanał, wspólny dla wszystkich przewoźników.

Narzędzie Book-a-Group będzie umożliwiało również dokonanie rezerwacji obejmujących kombinację połączeń innych przewoźników sieciowych należących do Lufthansa Group (Brussels Airlines i Eurwings), jak i linii partnerskich Lufthansy. Umożliwi to pośrednikom i  biurom podróży oferowanie klientom szerszej sieci połączeń i ich większą dostępność. Pracownik biura podróży, nawet po dokonaniu rezerwacji, będzie miał dostęp do wszystkich danych i będzie mógł samodzielnie zająć się kwestiami administracyjnymi grupy podróżnych.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Lotnisko Chopina napoi pasażerów za darmo

Od dziś na Lotnisku Chopina w Warszawie w strefie tranzytowej działają źródła z bezpłatną ...

Czarna Hańcza bez telewizora i słupa drogowego

Strażacy, leśnicy, ratownicy WOPR, funkcjonariusze Straży Granicznej i mieszkańcy sprzątali w piątek Czarną Hańczę ...

Air China poleci z Barcelony do Szanghaju

Od maja w liniach Air China ruszy bezpośrednie połączenie z Barcelony do Szanghaju. Planowane ...

Flixbus: Z Polski wyruszymy nad Bałtyk i na Ukrainę

Prawie 2 miliony pasażerów i 90 nowych miast w siatce połączeń – FlixBus podsumowuje ...

Szybciej pociągiem z Kowna do Warszawy

Podróż pociągiem z Kowna do Warszawy w przyszłym roku będzie krótsza – zapowiadają Litewskie ...

Kupujesz wycieczkę? Maskę dostaniesz gratis

Agenci należący do niemieckiej sieci Amondo zaczęli sami szyć maski, które dodają jako prezent ...