KLM poleci do Bombaju

materiały prasowe

Jesienią startuje bezpośrednie połączenie KLM na trasie Amsterdam – Bombaj. W efekcie KLM wspólnie z Jet Airways zaoferują tygodniowo 31 lotów z Amsterdamu do trzech głównych miast Indii – Delhi, Bombaju i Bangalore

– Odkąd rozpoczęliśmy współpracę z liniami Jet Airways, które są naszym strategicznym partnerem, oferta KLM-u znacznie się wzbogaciła. Rozpoczęcie lotów do Bombaju – serca ekonomicznego Indii – oznacza dla klientów KLM-u łatwy dostęp do siatki połączeń naszego indyjskiego partnera i loty do 48 miast w Indiach, jak też inne kierunki na subkontynencie indyjskim i w Azji – mówi, cytowany w komunikacie prasowym, Pieter Elbers, prezes i dyrektor zarządzający KLM-u.

W sezonie jesień-zima 2017-2018, od 29 października loty KLM z Amsterdamu do Bombaju będą odbywały się trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, czwartki i niedziele. Wylot z Amsterdamu planowany jest o godzinie 13.00, a przylot do Bombaju o godzinie 01.55 następnego dnia czasu lokalnego. Wylot powrotny z Bombaju zaplanowany jest na godzinę 04.00, z lądowaniem w Amsterdamie o 08.45.

Zgodnie ze strategią holenderskiej linii na nowo otwartych trasach międzykontynentalnych będzie latał najnowszy nabytek we flocie – boeing B787-900 Dreamliner, który zabiera na pokład 30 pasażerów klasy biznesowej, 45 ekonomicznej o podwyższonym standardzie i 219 ekonomicznej.

Położony na zachodnim wybrzeżu Indii Bombaj (Mumbaj) jest stolicą indyjskiego stanu Maharasztra i szóstą co do liczby ludności metropolią na świecie. Port lotniczy w Bombaju jest lotniskiem bazowym linii Jet Airways. Pasażerowie KLM, lecąc przez Bombaj, mogą skorzystać z oferty lotów Jet Airways między innymi do Hajdarabadu, Ahmadabadu, Chennai, Pune i wielu innych miast.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Google unowocześnia wyszukiwarkę hoteli

Zdjęcia hotelu zrobione przez gości, dodatkowe informacje o atrakcjach w okolicy obiektu i nowe ...

Sejm – zwolnienie z ZUS dla touroperatorów oddala się

Posłowie z komisji finansów publicznych, do której trafiła w Sejmie mikrotarcza dla turystyki, nie ...

Intercity – najlepsze wakacje od 7 lat

PKP Intercity w tym roku przewiozły o ponad 1,3 miliona podróżnych więcej niż w ...

Na krakowskim lotnisku można samodzielnie nadać bagaż

Kraków Airport jako pierwsze lotnisko w Polsce uruchomił dziś samoobsługowe stanowiska nadawania bagażu. Na ...

Rząd zaczyna oddawać pieniądze klientom Thomasa Cooka

225 milionów euro przygotował niemiecki rząd dla klientów poszkodowanych przez upadek Thomasa Cooka. Niemiecki ...

Spór o prawa do armii terakotowej

Jeden z najbardziej znanych zabytków Chin został w skali jeden do jednego skopiowany i ...