Rainbow zwiększa współpracę z Enter Airem

Filip Frydrykiewicz

Czarterowa linia lotnicza Enter Air zawarła umowę z biurem podróży Rainbow na sezon Lato 2018 i Zima 2018/2019. Wartość kontraktu jest o 41 procent większa od tegorocznego

– Rainbow i Enter Air współpracują od wielu lat i obie strony na tym korzystają – mówi prezes Enter Air Grzegorz Polaniecki, cytowany w komunikacie przewoźnika.- Mamy nadzieję, że będzie kontynuowana, bo polski rynek turystyczny rośnie ostatnio bardzo dynamicznie.

– Bardzo dobrze rozwija się też popyt na rynkach zagranicznych, dlatego rozważamy zwiększenie floty w przyszłym roku. Po wymianie samolotów starszej generacji na samoloty B737-800, uzyskaliśmy większą efektywność i niezawodność operacyjną, która jest doceniana przez naszych partnerów w Polsce i za granicą. W przyszłym roku, w sezonie zima 2018/19 będziemy mogli zaoferować klientom najnowszej generacji samolot B737-8 MAX – dodaje Polaniecki.

Umowa Enter Air i Rainbow została zawarta na czas określony, do 30 kwietnia 2019 r. Na jej podstawie Enter Air zapewni touroperatorowi świadczenie usług lotniczego przewozu osób i bagażu. Szacunkowa wartość zawartego kontraktu to 46,3 mln dolarów i jest o 41 procent większa od trwającej właśnie umowy z tym samym touroperator zawartej na sezon Lato 2017 i Zima 2017/2018.

Łączna wartość świadczeń wynikających z Umowy nie jest możliwa do ustalenia i ostateczna wartość Umowy może różnić się od podanych wyżej szacunków. Rozliczenia z tytułu podpisanej umowy będą realizowane na bieżąco i zgodnie z harmonogramem poszczególnych lotów czarterowych.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

TUI ma pomysł na milion klientów

Do 2020 roku Grupa TUI chce pozyskać w Ameryce Południowej i Azji milion nowych ...

ODPOCZYNEK W MIEŚCIE – ATENY I SALONIKI

Ateny Atrakcyjna, nowoczesna metropolia i jednocześnie historyczna stolica z fascynującą przeszłością. Unikalne zabytki miasta ...

9 na 10 pociągów było punktualnych

W czwartym kwartale 2016 roku prawie 90 procent pociągów pasażerskich dotarło o czasie do ...

Upadło biuro podróży Olimp

Krakowskie biuro podróży Olimp, specjalizujące się w wyjazdach narciarskich do Włoch i Austrii i ...

Tajlandia promuje się kuchnią i przyrodą

82 tysiące Polaków odwiedziło Tajlandię w 2016 roku. To o 24 procent więcej niż ...

Overtourism nie odstrasza turystów

Tłumy w wakacyjnych miejscach, głównie w miastach, nie odstraszają turystów. Ponad połowa z nich ...