Ryanair: Przesiądź się w Porto i leć dalej

Bloomberg

Od 3 stycznia Ryanair rozszerzy ofertę lotów łączonych o lotnisko w Porto. Wcześniej w ramach siatki irlandzkiego przewoźnika przesiadać można się było jedynie w Rzymie Fumicino i Mediolanie Bergamo

Klienci Ryanaira będą mogli rezerwować loty łączone na 20 trasach przez Porto i skorzystać z tranzytu wewnątrz lotniska bez konieczności opuszczania strefy zastrzeżonej. Będą mogli też nadać bagaż do miejsca docelowego bez konieczności odbioru i ponownego nadania w Porto oraz otrzymać jedno potwierdzenie rezerwacji na oba odcinki lotu łączonego.

Z okazji uruchomienia lotów łączonych przewoźnik wprowadza do sprzedaży 10 tysięcy biletów na trasach z Porto w cenach od 9,99 euro na podróż od listopada 2017 roku do stycznia 2018 roku. Bilety w promocyjnych cenach dostępne są do piątku (10 listopada) do północy.

Usługa lotów łączonych jest inicjatywą w ramach 4. roku realizacji programu „Always Getting Better”. W ramach programu Ryanair wprowadził też duże zmiany na stronie Ryanair Rooms, oferując swoim klientom szerszy wybór hoteli, hosteli, pensjonatów, willi i B&B.

Irlandzki przewoźnik podaje również, że wprowadził chińską wersję językową swojej strony internetowej. Mandaryński jest 19 językiem dostępnym w ramach tego serwisu.

Klienci, którzy przystąpili do MyRyanair (logując się na stronie), mogą od niedawna skorzystać z nowej spersonalizowanej strony internetowej. Uzyskują łatwiejszy dostęp do wyników ostatnich wyszukiwań, a produkty, które zostaną im zaproponowane, będą wybrane na podstawie historii poprzednich zamówień.

Przewoźnik uruchomił również zakładkę Ryanair Tickets. We współpracy z Coras Ryanair oferuje w niej bilety na przedstawienia z London West End Shows. Zapowiada, że wkrótce w sprzedaży znajdą się bilety na kolejne wydarzenia.

Ryanair przypomina, że w ramach programu „Always Getting Better” wprowadził w tym roku loty transatlantyckie (we współpracy z Air Europą) i zintegrował system płatności z Apple Pay. Podpisał także umowę partnerską ze stowarzyszeniem Erasmus Student Network oferując studentom Erasmusa liczne przywileje.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Koronawirus: Kolej spisuje pasażerów

Po liniach lotniczych i autokarowych także kolej włączyła się do systemu mającego pomagać w ...

Itaka pomogła wybudować szkołę na Madagaskarze

Dzięki dofinansowaniu przez biuro podróży Itaka i programu pomocowego prowadzonego przez UNICEF na Madagaskarze ...

Accor inwestuje na Krecie

Jeszcze tego lata na Krecie działalność rozpocznie pierwszy hotel sieci ibis Styles, należącej do ...

TripAdvisor koncentruje się na wycieczkach

TripAdvisor ma być liderem w sprzedaży wycieczek i atrakcji w odwiedzanych miejscach dzięki udostępnianiu ...

Polskie lotniska obsłużą 50 milionów pasażerów?

W tym roku liczba pasażerów na polskich lotniskach może wzrosnąć nawet o 10,5 procent, ...

Mobilni agenci ze znakiem jakości

Niemieckie sieci zrzeszające mobilnych doradców turystycznych stworzyły certyfikat jakości „Fair play”, donoszą tamtejsze media ...