Finnair dodaje połączenia na Goa i do Hawany

materiały prasowe

Finnair poszerza zimową ofertę o nowe połączenia na Goa, do Hawany, Puerto Plata i Puerto Vallarta. Wprowadza też dodatkowe loty do Bangkoku, Delhi, Hong Kongu i Singapuru

Dwa loty tygodniowo do nadbrzeżnego miasta na Goa w Indiach  będą w siatce Finnaira od 29 listopada do 21 marca. Połączenia będą obsługiwane z Helsinek w środy i w niedziele samolotami A330. Zostaną również dodane cotygodniowe rejsy do Delhi, dzięki czemu loty do stolicy Indii będą odbywać się w okresie zimowym sześć razy w tygodniu.

Od 1 grudnia do 23 marca Finnair udostępni też dwa cotygodniowe połączenia do Hawany na Kubie. Rejsy będą obsługiwane nowymi samolotami Finnair A350 w poniedziałki i piątki. W okresie od 30 listopada do 22 marca Finnair doda również nowe cotygodniowe połączenia rejsowe do Puerto Plata na Dominikanie. Loty będą odbywać się w czwartki samolotami A330. Od 19 listopada do 18 marca będą dostępne nowe cotygodniowe połączenia rejsowe do Puerto Vallarta, popularnego kurortu turystycznego na wybrzeżu Pacyfiku w Meksyku. Przewoźnik będzie tam latać w niedziele samolotami A350.

Liczba sezonowych połączeń do Tajlandii zwiększy się o dwa dodatkowe loty tygodniowo do Bangkoku (16 cotygodniowych połączeń między Helsinkami i Bangkokiem). W kraju tym Finnair obsługuje już połączenia do Krabi i na Phuket.

Wraz z początkiem sezonu zimowego zostaną dodane również trzy nowe cotygodniowe rejsy do Hongkongu, co oznacza, że do do tego miasta latać będzie 10 samolotów tygodniowo (przez cały rok), pojawią się również dodatkowe dwa połączenia do Singapuru. Również ta trasa będzie więc dostępna przez cały rok.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Piloci SAS strajkują

Piloci linii lotniczych SAS ze Szwecji, Norwegii i Danii rozpoczęli strajk. Oznacza to odwołanie ...

Proces o fałszywy alarm bombowy na lotnisku

– Gdy usłyszałem o bombie, byłem w szoku. Dopytywałem, a on powtórzył, że na ...

Już 70 chorych na japońskim wycieczkowcu

Do 70 wzrosła liczba pasażerów japońskiego wycieczkowca Diamond Princess, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem. ...

Ponad 2 miliony miejsc w samolotach więcej

Trwa gorący sezon na lotniskach. Przewoźnicy tej zimy oferują w samolotach prawie 19 milionów ...

We wrześniu ponad 24 milionów pasażerów kolei

Z usług polskich kolei we wrześniu tego roku skorzystało 24,1 mln pasażerów. To o ...

PAŻP: Inwestujemy w unowocześnianie lotnisk

Prawie 230 milinów złotych wydała w zeszłym roku Polska Agencja Żeglugi Powietrznej na modernizację ...