Wizz Air zaprasza studentów do gry

materiały prasowe

Roczny nieograniczony dostęp do podróży lotniczych w siatce połączeń Wizz Aira otrzyma zespół, który wygra konkurs przygotowany przez tego przewoźnika dla studentów

Wizz Air uruchomił międzynarodowy konkurs dla studentów – Wizz Youth Challenge. Główną nagrodą jest nielimitowany roczny dostęp do podróży lotniczych w siatce połączeń tego przewoźnika. Nagrodą dla zdobywców 2. i 3. miejsca będą bilety lotnicze.

Adresatami konkursu poświęconego tematyce lotniczej i marketingowej są studenci studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich. Aby wziąć w nim udział należy wypełnić kwestionariusz i wysłać go do organizatora. Termin rejestracji upływa 5 kwietnia. 7 kwietnia wszystkie zgłoszone zespoły otrzymają zadanie typu „studium przypadku”, a także szczegółowe wytyczne i materiały. Termin nadsyłania rozwiązanych zadań mija 21 kwietnia. Autorzy najlepszych prac zostaną wybrani przez wewnętrzny zespół oceniający Wizz Aira i zaproszeni do wzięcia udziału w finale organizowanym 18 maja w Budapeszcie.

– Z radością uruchamiamy program Wizz Youth Challenge, który jest wyjątkową szansą dla nowego pokolenia menedżerów, aby sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności, zdobywając jednocześnie wartościowe doświadczenie zawodowe oraz otrzymując cenne wskazówki od wykwalifikowanej kadry kierowniczej – mówi, cytowany w komunikacie prasowym, Owain Jones, dyrektor korporacyjny w Wizz Airze.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Norwegian nie rozmawia jeszcze z IAG

Zainteresowanie grupy IAG złożeniem oferty na Norwegiana pochlebia taniemu przewoźnikowi norweskiemu, ale nie zdecydował ...

ECTAA: Mamy szczepionki i testy, można więc podróżować bezpiecznie

Branża turystyczna jest gotowa do opracowania i wdrożenia planu wznowienia ruchu turystycznego na nadchodzący ...

Berlin: Koniec z nocnymi imprezami. Wprowadzamy godzinę policyjną

Od soboty, 10 października, w Berlinie obowiązywać będzie godzina policyjna. Od 23 do 6 ...

Sloty europejskie uratowane

Linie lotnicze nie muszą wykorzystywać co najmniej 80 procent slotów, żeby mogły zachować je ...

Itaka przedłuża zawieszenie imprez

Do 10 czerwca biuro podróży Itaka przedłuża zawieszenie wszystkich wyjazdów – ogłosił na Twitterze ...