Ryanair z siódemką nowych tras na Ukrainę

Pixabay

Ryanair ogłosił 7 nowych tras z Polski do Kijowa i Lwowa. Ukraina jest 36 krajem w siatce połączeń irlandzkiego przewoźnika

Nowe połączenia będą realizowane od końca października i staną się częścią rozkładu lotów na sezon zimowy 2018/19 roku. Bilety w cenie od 39 złotych są już w sprzedaży na stronie przewoźnika.

– Rozwój siatki połączeń, także o połączenia ze wschodem Europy, umożliwia pasażerom z Ukrainy zarówno zwiedzenie Małopolski, jak i zaplanowanie dalszych lotów prosto z Krakowa – mówi, cytowany w komunikacie prasowym, Radosław Włoszek, prezes Kraków Airport.

W siatce połączeń krakowskiego lotniska połączenia z Ukrainą oferują również: linia lotnicza Yanair do Odsessy i Ukraine International Airlines (UIA) do Kijowa.

Z Wrocławia rejsy będą realizowane trzy razy w tygodniu (w poniedziałki, piątki i niedziele) na największe międzynarodowe lotnisko Ukrainy – Kijów-Boryspol. Start z Wrocławia planowany jest na godz. 6.20 (lądowanie o 9.10). Rejs powrotny z Kijowa ruszy o godz. 9.35 (lądowanie we Wrocławiu o 10.25).

– Cieszymy się z decyzji przewoźnika. Kijów to jedna z największych i najważniejszych metropolii Europy Wschodniej. Połączenie na główne ukraińskie lotnisko z pewnością zainteresuje pasażerów podróżujących w celach biznesowych i turystycznych. Loty pozwolą również na komfortową i szybką podróż do swojego kraju Ukraińcom, którzy uczą się i pracują na Dolnym Śląsku – mówi, cytowany w komunikacie prasowym, Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w Porcie Lotniczym Wrocław.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Antalya kończy sezon dużymi spadkami

Prawie 3,3 miliona gości wypoczywało w tym roku na tureckiej riwierze – to o ...

Marszałek: Dziękuję prezesowi Neckermanna za współpracę

Za granicą zostało już tylko 21 klientów biura podróży Neckermann. Akcja sprowadzania ich do ...

PAŻP: Inwestujemy w unowocześnianie lotnisk

Prawie 230 milinów złotych wydała w zeszłym roku Polska Agencja Żeglugi Powietrznej na modernizację ...

Brytyjski Jet2.com sprzedaje już przyszłe lato

Linie lotnicze Jet2.com i należący do nich touroperator Jet2holidays ogłosiły już program na lato ...

Wirus ebola wrócił

W Kongu zanotowano jedenaście przypadków zakażenia wirusem ebola. Do tego podejrzewa się, że dwie ...

Zawir(us)owanaTurystyka: Lubelskie poczeka na ciebie

Promowanie regionu, zachęcanie do odwiedzenia jego atrakcji po epidemii, przygotowania do otwarcia nowego szlaku ...