Ryanair z siódemką nowych tras na Ukrainę

Pixabay

Ryanair ogłosił 7 nowych tras z Polski do Kijowa i Lwowa. Ukraina jest 36 krajem w siatce połączeń irlandzkiego przewoźnika

Nowe połączenia będą realizowane od końca października i staną się częścią rozkładu lotów na sezon zimowy 2018/19 roku. Bilety w cenie od 39 złotych są już w sprzedaży na stronie przewoźnika.

– Rozwój siatki połączeń, także o połączenia ze wschodem Europy, umożliwia pasażerom z Ukrainy zarówno zwiedzenie Małopolski, jak i zaplanowanie dalszych lotów prosto z Krakowa – mówi, cytowany w komunikacie prasowym, Radosław Włoszek, prezes Kraków Airport.

W siatce połączeń krakowskiego lotniska połączenia z Ukrainą oferują również: linia lotnicza Yanair do Odsessy i Ukraine International Airlines (UIA) do Kijowa.

Z Wrocławia rejsy będą realizowane trzy razy w tygodniu (w poniedziałki, piątki i niedziele) na największe międzynarodowe lotnisko Ukrainy – Kijów-Boryspol. Start z Wrocławia planowany jest na godz. 6.20 (lądowanie o 9.10). Rejs powrotny z Kijowa ruszy o godz. 9.35 (lądowanie we Wrocławiu o 10.25).

– Cieszymy się z decyzji przewoźnika. Kijów to jedna z największych i najważniejszych metropolii Europy Wschodniej. Połączenie na główne ukraińskie lotnisko z pewnością zainteresuje pasażerów podróżujących w celach biznesowych i turystycznych. Loty pozwolą również na komfortową i szybką podróż do swojego kraju Ukraińcom, którzy uczą się i pracują na Dolnym Śląsku – mówi, cytowany w komunikacie prasowym, Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w Porcie Lotniczym Wrocław.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Kraina buka dla wybranych stuka

Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej doczekał się mobilnej aplikacji, pełnej parkowych atrakcji. Nie jest ona ...

Accor inwestuje na Krecie

Jeszcze tego lata na Krecie działalność rozpocznie pierwszy hotel sieci ibis Styles, należącej do ...

Przyjdź na targi, wygraj podróż na Malediwy

Spotkania przedstawicieli branży turystycznej, prezentacja Dominikany i Białorusi, szkolenia dla agentów turystycznych, konkursy i ...

Schiphol się dusi. Chce się pozbyć tanich linii lotniczych i czarterów

Trzecie co do wielkości lotnisko w Europie, Schiphol w Amsterdamie, chce wyprowadzki linii niskokosztowych ...

Travelplanet: Sprzedaż wycieczek rośnie o 80 procent

Rezerwacje wycieczek na tegoroczne wakacje w Travelplanet rosną o 76 procent. Prawie co trzeci ...

Kolej na lotnisko centralne będzie droższa niż samo lotnisko

Około 40 miliardów złotych będzie kosztować rozbudowa sieci kolejowej, która będzie przebiegać przez Centralny ...