LOT zawiezie turystów w niedzielę do Bułgarii

Materiały promocyjne

9 czerwca przyszłego roku LOT otworzy połączenie z Warszawy do Warny. Będzie to druga trasa tego przewoźnika nad Morze Czarne, po Odessie

Zakładany czas podróży to 2 godziny. Samolot będzie startował z Lotniska Chopina o godz. 9.10, żeby lądować w Warnie o 12.10 czasu lokalnego. Rejs w przeciwną stronę ma rozpoczynać się o godz. 13.00 czasu lokalnego z przewidywanym lądowaniem w Warszawie o 14.00. Rejsy będą się odbywały raz w tygodniu, w niedziele.

Rejsy na trasie Warszawa – Warna będą odbywały się boeingiem 737-800, który zabiera 186 pasażerów. Połączenie zostało zaplanowane wyłącznie na sezon letni – od 9 czerwca do 29 września.

Jak podaje przewoźnik w komunikacie, ma dziś w siatce połączeń 107 kierunków. Od początku 2016 r. LOT ogłosił uruchomienie 66 bezpośrednich rejsów m.in. z Warszawy do Miami, Los Angeles, Newark, Seulu, Tokio i Singapuru, z Budapesztu do Nowego Jorku i Chicago, z Krakowa do Chicago i z Rzeszowa do Newark.

W 2017 roku LOT przewiózł łącznie ponad 6,8 mln pasażerów, czyli o ponad jedną czwartą więcej niż rok wcześniej. W tym roku przewoźnik zakłada przewiezienie 8,9 mln pasażerów, a w 2019 roku 10 milionów.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Kobieta wsiadła bez biletu do samolotu. Nikt nie wie jak

Na pokład samolotu linii Delta na lotnisku w Orlando dostała się kobieta bez karty ...

Starą dacią i fiatem nad Morze Czarne

Około 50 osób 20 starymi samochodami – rumuńską Dacią 1300 i polskim Fiatem 125p ...

Traveldata: Ferie drożeją drastycznie

Po symbolicznych spadkach o 1, 5, 12 i 29 złotych, w ostatnim tygodniu średnia ...

Kongres PIT: Potrzebujemy kompleksowego prawa

Jak najlepsze wdrożenie ustawy o imprezach turystycznych i doprowadzenie do przygotowania nowego, kompleksowego prawa ...

Czy rabat od agenta turystycznego musi być zły?

W Niemczech wielu agentów udziela rabatów, dlatego nie chce przyłączyć się do walki z ...

LOT poleci z Bydgoszczy do Kijowa

2 sierpnia LOT uruchomi bezpośrednie połączenie z Bydgoszczy do Kijowa. Nowe rejsy będzie wykonywać ...