Emirates znów latają z Warszawy

Fot. AFP

Pierwszy od marca samolot pasażerski linii lotniczych Emirates wylądował dziś na Lotnisku Chopina w Warszawie. Przewoźnik z Dubaju będzie latał do stolicy Polski dwa razy w tygodniu, a od 7 października trzy razy.

Trasę Dubaj-Warszawa obsługiwać będzie szerokokadłubowy boeing 777-300ER z miejscami w klasach pierwszej, biznesowej i ekonomicznej – informuje przewoźnik w komunikacie. Będzie startował z Warszawy w piątki i niedziele o godzinie 15 i lądował w Dubaju o 22.45 czasu lokalnego. W drogę powrotną wyruszy o 8.10, by wylądować w Warszawie o 12.15. 7 października w rozkładzie pojawi się dodatkowy, środowy rejs. Z Warszawy przez Dubaj można polecieć do 70 miejsc z siatki Emirates.

CZYTAJ TEŻ: Emirates i flydubai znów oferują loty code-share

Pasażerowie mogą zatrzymać się w Dubaju – miasto jest już otwarte dla zagranicznych gości biznesowych i turystów. Wszyscy podróżni, także tranzytowi, muszą okazać test na koronawirusa z negatywnym wynikiem. W wypadku zdiagnozowania u klienta Emirates covidu-19 przewoźnik pokryje koszty świadczeń medycznych. Ochrona przysługuje pasażerom, którzy udadzą się w podróż do 31 października i obowiązuje przez 31 dni od momentu przebycia pierwszego odcinka podróży. Więcej informacji: www.emirates.com/COVID19assistance.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Rainbow zmienił Fat Baby na Brasil

Agencja marketingowa Brasil będzie w najbliższym czasie przygotowywać kampanie reklamowe biura podróży Rainbow. Mają ...

Wycieczkowiec na breloczek

Carnival, armator statków wycieczkowych, zainstaluje na statkach czujniki, które pomogą pracownikom lepiej obsługiwać klientów ...

Marka hoteli lti znika z rynku

Do pierwszego kwartału 2022 roku nazwa lti, pod którą działała 18 hoteli należących do ...

Dubaj: Przyjedź, by zjeść naprawdę dobrze

Pierre Gagnaire, Gordon Ramsay, Nobu Matsuhisa, Giorgio Locatelli czy Jamie Oliver – to tylko ...

Zakopane będzie miało centrum komunikacyjne

Zakopane otrzymało 21 milionów złotych dotacji z funduszy unijnych na budowę centrum komunikacyjnego przy ...

Nocleg w jednej gwiazdce droższy o 15 procent

Średnio o 15,3 procent wzrosły w listopadzie rachunki w hotelach jednogwiazdkowych. W efekcie uśrednione ...