Ryanair łączy loty

Fot. AFP

Irlandzka tania linia lotnicza wprowadza od dzisiaj na 27 trasach, w tym czterech z Polski, loty łączone przez port lotniczy Bruksela-Charleroi

Przez Brukselę-Charleroi można dolecieć z Modlina na Ibizę, do Comiso i Girony, z Krakowa do Faro, z Malagi do Pizy i Salonik, z Alicante do Rzymu-Ciampino i na Maltę, z Aten do Faro, na Ibizę, do Marsylii, Turynu i Walencji, z Bergamo-Orio al Serio koło Mediolanu do Girony i Reus, z Bolonii do Faro, z Bari do Faro i Porto, z Budapesztu do Faro i Girony, z Cagliari do Lizbony, z Girony do Neapolu i Lamezii, z Lizbony do Pragi, z Pragi do Lamezii i na Teneryfę oraz z Reus do Salonik.

Pasażerowie lotów łączonych dostaną jedno potwierdzenie rezerwacji na oba odcinki lotu i nie będą musieli opuszczać strefy tranzytowej na lotnisku w Brukseli ani odbierać i ponownie nadawać bagażu.

– Z okazji uruchomienia lotów łączonych wprowadzamy do sprzedaży bilety na podróż od maja do lipca w promocyjnej cenie od 85 złotych. Można je kupić na stronie www.ryanair.com do 13 kwietnia do północy – mówi dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanaira w Europie Środkowo-Wschodniej i na Bałkanach Olga Pawlonka, cytowana w komunikacie przewoźnika.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Francja wzmacnia ochronę turystów

We Francji miejsca uczęszczane przez turystów będą lepiej chronione. Paryska prefektura rozpoczęła realizację planu, ...

Zaplanuj swój bezpieczny wakacyjny wyjazd

Wakacje – wyczekany czas odpoczynku, gdy w końcu możemy zapomnieć o pracy i codziennych ...

Grecja gotowa na promocję lata

Grecka Narodowa Organizacja Turystyczna rusza z promocją sezonu letniego już w styczniu – pierwszy ...

Enter Air: Nowa umowa na 27 milionów euro

Enter Air i francuski touroperator Airconsulting zawarli umowę czarterową na sezon lato – zima ...

W biurach podróży Grecja nie do pobicia

W ostatnim tygodniu lipca sprzedaż wycieczek w biurach podróży była o 3,5 procent słabsza ...

Na podróże warto wydać każde pieniądze

Czego uczą podróże? Co jest niezbędne do prowadzenia biznesu turystycznego? Czy teraz łatwiej organizować ...