Tour Salon – w tym roku mocna promocja polskich regionów

Fot. materiały prasowe

Tegoroczna odsłona targów turystycznych Tour Salon odbędzie się od 24 do 26 września w centrum wystawienniczym Międzynarodowe Targi Poznańskie, w tym samym czasie i miejscu, co targi kamperów Caravans Salon.

Hasłem tegorocznego Tour Salonu będzie „Odkryj smak przygody”, targi mają bowiem zachęcać do odkrywania nowych miejsc, pasji i przyjemności płynącej z aktywnego spędzania czasu – informuje w komunikacie prasowym organizator Grupa MTP. I przede wszystkim, jak podkreśla, ma być przygodą – zabawą, czasem pozytywnych emocji.

– Podczas Tour Salon chcemy razem z wystawcami i partnerami zachęcać do aktywnego wypoczynku, koncentrując się mocno na promocji polskich regionów, choć mamy nadzieję, że nie zabraknie też wystawców z zagranicy – mamy już pierwsze zapytania. Aby wesprzeć branżę turystyczną, będziemy też podejmować działania stymulujące ruch turystyczny również poza sezonem wakacyjnym, zwłaszcza z wykorzystaniem bonu turystycznego – mówi dyrektor odpowiedzialny za Tour Salon Dariusz Muślewski, cytowany w komunikacie.

CZYTAJ TEŻ: Prezes POT: Bon turystyczny ma przyszłość

W programie targów nie zabraknie spotkań z podróżnikami (na głównej scenie targowej i w ramach 9. Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń), a także atrakcji dla dzieci.

Równolegle odbywać się będą targi turystyki caravaningowej Caravans Salon, podczas których swoją ofertę pokażą czołowi producenci i dystrybutorzy pojazdów turystycznych w Polsce.

Więcej informacji: www.tour-salon.pl.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Polonus pojedzie za pół ceny

Polska Organizacja Turystyczna i przewoźnik autobusowy Polonus mają współpracować przy promowaniu turystyki krajowej. Na ...

Wielka Brytania: Wakacyjne wyspy na specjalnych warunkach?

Brytyjscy ministrowie chcą, żeby rząd, wskazując kraje bezpieczne dla turystów, rozróżniał między częścią lądową ...

Komisja Europejska: Zamknąć Unię Europejską na miesiąc

W związku z epidemią koronawirusa Unia Europejska zamierza wprowadzić 30-dniowe ograniczenie w podróżowaniu do ...

TO BYŁ ROK… Wujec: Agenci wyjdą z katastrofy silniejsi

OSAT brał udział w negocjacjach z rządem, przedstawiał postulaty agentów turystycznych, dostarczał danych o ...

„Weekend za pół ceny” już przyjmuje zgłoszenia

Ruszyła sprzedaż ofert w ramach VI edycji akcji „Polska, zobacz więcej – weekend za ...

Skąd wezmą pieniądze na megalotnisko

Polski Fundusz Rozwoju przygotował wstępną koncepcję finansowania budowy Centralnego Portu Lotniczego – poinformował prezes ...