Aktualizacja: 26.03.2018 14:57 Publikacja: 26.03.2018 14:57
Oman od lat wystawia się w Berlinie
Foto: Filip Frydrykiewicz
- Z niecierpliwością czekamy na przedstawienie Omanu jako celu przyjazdów międzynarodowych turystów - stwierdził minister turystyki Omanu Ahmed bin Nasser Al Mahrizi.
- Oman od kilku lat jest ważnym wystawcą w ITB Berlin - ocenił dr Martin Buck, wiceprezes berlińskich targów. - Ccieszymy się, że znaleźliśmy tak atrakcyjnego partnera na imprezę w 2020 roku.
Pierwsze sale nowego, oczekiwanego od lat flagowego muzeum Egiptu, zostały udostępnione zwiedzającym. Na razie t...
Wierzyciele bezskutecznie szukają majątku jednej z najbogatszych do niedawna Polek. I stawiają jej coraz poważni...
Polacy pokochali parki rozrywki, o czym może świadczyć rosnąca liczba tego typu miejsc. Wkrótce ma się ona powię...
Ekskluzywny hotel na wyspie Kos i biuro podróży Grecos Holiday zostali zwycięzcami konkursu na najlepszy produkt...
Dzięki wynikom konkursu Kompas Wakacyjny łatwiej mi pracować i przekonywać klientów do wyjazdów – mówi agent tur...
W debacie o rynku pracy nie można zapominać o człowieku. Ideałem dla większości pozostaje umowa o pracę, ale technologie i potrzeba elastyczności oferują nowe rozwiązania.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas