Wakacje.pl mianują nowych menedżerów regionalnych

Wakacje.pl wzmacniają zespół odpowiedzialny za współpracę franczyzową. Z początkiem roku dołączyło do niego dwóch nowych menedżerów regionalnych - Tomasz Przygocki i Maciej Żentkowski.

Publikacja: 19.01.2023 11:34

Maciej Żentkowski będzie odpowiadał za zarządzanie siecią franczyzową w regionie centralno-wschodnim

Maciej Żentkowski będzie odpowiadał za zarządzanie siecią franczyzową w regionie centralno-wschodnim

Foto: Wakacje.pl

Na początku roku departament sprzedaży i sieci stacjonarnej Wakacje.pl, największego agenta turystycznego w Polsce, zasilili dwaj doświadczeni menedżerowie regionalni: Tomasz Przygocki i Maciej Żentkowski - informują Wakacje.pl w komunikacie.

Pierwszy będzie odpowiadał za zarządzanie siecią franczyzową dwóch marek agenta - Wakacje.pl i Wakacyjnego Świata - w regionie północnym, drugi obejmie pieczę nad regionem centralno-wschodnim.

Czytaj więcej

Dominik Miłowski wiceprezesem Wakacje.pl. Odpowiada za współpracę z biurami podróży

Filip Janecki i Marek Grotowski, którzy do tej pory odpowiadali za współpracę z siecią franczyzową w tych regionach Polski, zostali menedżerami rozwoju. Zajmą się rozwijaniem sieci punktów sprzedaży Wakacje.pl i jej odbudową po pandemii, mają m.in. pozyskać nowych franczyzobiorców. Pod markami Wakacje.pl i Wakacyjny Świat działa obecnie około 300 salonów sprzedaży, ale przed pandemią było ich 380. "Salony stacjonarne są – obok strony internetowej i infolinii istotnym kanałem sprzedażowym, do którego rozwoju dążymy" - wyjaśnia Agata Biernat z biura prasowego firmy.

- Serdecznie witam Tomasza i Macieja w moim zespole - mówi dyrektor sprzedaży i rozwoju sieci stacjonarnej w Wakacje.pl Wioletta Zarzycka, cytowana w komunikacie. - Jestem przekonana, że dzięki ich ogromnej wiedzy i doświadczeniu w kształtowaniu sieci sprzedaży nasze relacje z franczyzobiorcami będą się dalej świetnie rozwijać, a założone dla regionów cele zostaną w pełni zrealizowane - dodaje.

Tomasz Przygocki jest absolwentem Akademii Morskiej w Gdyni, z branżą turystyczną związany od 18. roku życia. Karierę zawodową rozpoczął od pracy rezydenta i opiekuna kolonijnego. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu biura podróży i sprzedaży ofert turystycznych. Przez pięć lat pracował jako menedżer regionalny dla Net Holiday w regionie północnym i centralnym.

Tomasz Przygocki będzie rozwijał współpracę franczyzową w regionie północnym

Tomasz Przygocki będzie rozwijał współpracę franczyzową w regionie północnym

Wakacje.pl

Maciej Żentkowski ukończył ekonomię na Uniwersytecie Gdańskim. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał w agencjach eventowych i promocyjnych, a przez ostatnich sześć lat zajmował się rozwojem sprzedaży w kanałach sieciowym, franczyzowym i detalicznym w branży retail.

W Wakacje.pl pracuje obecnie czterech menedżerów regionalnych, oprócz Przygockiego i Żentkowskiego są to Jakub Koput (region zachodni) i Tomasz Banach (region południowy).

Czytaj więcej

Wakacje.pl liderem turystycznym w internecie
Biura Podróży
Traveldata: Takiej podwyżki cen wakacji jeszcze nie było
Materiał Promocyjny
Tajniki oszczędnościowych obligacji skarbowych. Możliwości na różne potrzeby
Biura Podróży
Fostertravel.pl przyspiesza: W tym roku podwoimy sieć naszych agentów
Biura Podróży
Nowe kierunki wakacyjne w rozkładzie lotów z Radomia. Dokłada je Itaka
Biura Podróży
Drugie pod względem wielkości biuro podróży w Niemczech negocjuje zakup konkurenta
Materiał Promocyjny
Naukowa Fundacja Polpharmy ogłasza start XXIII edycji Konkursu o Grant Fundacji
Biura Podróży
Ferie z biurem podróży - ciepłe kraje, mniej all inclusive, więcej sportu i zwiedzania