Jak – podaje przewoźnik w czasie ferii zimowych jest większe zapotrzebowanie na loty do Dubaju. Dodatkowy rejs uzupełni dotychczasowe codzienne połączenie i będzie realizowany w czwartki, piątki, soboty i niedziele – w sumie da to 11 lotów tygodniowo do Dubaju i z powrotem.

Rejs linii Emirates nr EK 2558 z Warszawy zaplanowano na 21.35 z lądowaniem w Dubaju o 6.15 czasu lokalnego następnego dnia. Lot powrotny nr EK 2557 z Dubaju zaplanowano na 15.00 z lądowaniem w Warszawie o 18.15 czasu lokalnego. Dodatkowe połączenie będzie realizowane boeingiem 777-300ER w trzyklasowej konfiguracji, który oferuje osiem kabin w klasie pierwszej, 42 fotele rozkładane do pozycji leżącej w klasie biznes i 304 fotele w klasie ekonomicznej – czytamy w komunikacie linii lotniczej.

– Cały czas obserwujemy duże zapotrzebowanie na loty z Polski, zwłaszcza w szczycie sezonu – wyjaśnia przedstawiciel Emirates w Polsce Maciej Pyrka. – Linie Emirates zamierzają w dalszym ciągu oferować niezrównaną jakość podróży, a większa liczba lotów w okresie zimowym zapewni naszym klientom jeszcze większy wybór, elastyczność i wygodę w planowaniu wyjazdu do Dubaju i innych miejsc.