Reklama

Wrocław – pięć nowych kierunków czarterowych na lato

W letniej siatce wrocławskiego lotniska znalazło się pięć nowych kierunków czarterowych – Olbia, Kalabria, Gran Canaria, Teneryfa i Taba.

Publikacja: 21.02.2020 08:38

Wrocław – pięć nowych kierunków czarterowych na lato

Foto: Fot. materiały prasowe

Letni rozkład lotów czarterowych, który zacznie obowiązywać pod koniec marca, składa się z prawie 30 połączeń – informuje Port Lotniczy Wrocław w komunikacie. Wśród nich znalazło się pięć nowości – Olbia na Sardynii, Kalabria w południowych Włoszech (lotnisko Lamezia Terme), Gran Canaria, Teneryfa i egipska Taba.

CZYTAJ TEŻ: Wrocław – w styczniu wyraźnie urosły czartery

Pierwszy samolot czarterowy na Sardynię odleci z Wrocławia 31 maja. Loty odbywać się będą w każdą niedzielę, do połowy września. Tygodniowe lub dwutygodniowe wczasy na tej wyspie organizuje Itaka.

– Turyści doceniają uroki Sardynii i chętnie ją odwiedzają. Zauważyli to nie tylko operatorzy wycieczek, ale także przewoźnicy niskokosztowi, którzy wprowadzają do letniego rozkładu tanie loty do Cagliari – mówi prezes Portu Lotniczego Wrocław, Dariusz Kuś, cytowany w komunikacie.

ZOBACZ TAKŻE: Ryanair zawiezie wrocławian na Korfu

Reklama
Reklama

Z Wrocławia można też polecieć na wczasy do Turcji, Grecji, Bułgarii, Portugalii, Albanii czy Tunezji. Organizują je Itaka, TUI, Coral Travel, Grecos, Rainbow, Exim Tours i Sun & Fun Holidays.

Zanim Wyjedziesz
Wielkie Muzeum Egipskie otwarte. Na razie na próbę
Lotniska
Lotnisko Chopina ogłosiło przetarg na rozbudowę. Kiedy skorzystają pierwsi pasażerowie?
Lotniska
Rekordowy listopad na Lotnisku Chopina. „Zwiastuje dalszy intensywny wzrost w grudniu”
Lotniska
Latanie przez Amsterdam zdrożeje. Holandia drastycznie podnosi podatek lotniczy
Materiał Promocyjny
Technologie, które dziś zmieniają biznes
Lotniska
Wizz Air lata z Krakowa na nowej hiszpańskiej trasie
Materiał Promocyjny
Lojalność, która naprawdę się opłaca. Skorzystaj z Circle K extra
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama