NOMADE – nowy touroperator na polskim rynku

„Prywatne wakacje w butikowym stylu” – pod tym hasłem rusza sprzedaż nowego touroperatora na polskim rynku. Specjalnością firmy Nomade są egzotyczne wyjazdy w wysokim standardzie, przeznaczone dla indywidualnych klientów. Oferta jest już dostępna w systemie MerlinX oraz na stronie organizatora.

W ofercie znajdziemy sprawdzone programy obejmujące zwiedzanie połączone z wypoczynkiem, jak i sam wypoczynek, w najpiękniejszych zakątkach świata. Każdy z nich powstał w oparciu o butikowe hotele, prywatne transfery i przeloty renomowanymi liniami lotniczymi. To nowe podejście na polskim rynku turystycznym i próba pozyskania wymagających klientów, którzy do tej pory w ofercie touroperatorów nie mogli znaleźć niczego dla siebie.

Nomade planuje sprzedaż głównie za pośrednictwem agentów. W połowie października, na początek współpracy, biuro zaprosiło 20 wybranych Gości na imprezę „Witamy w Nomade”, która odbyła się na Sri Lance. Podczas podróży po egzotycznym Cejlonie agenci mieli okazję poznać ofertę touroperatora i sprawdzić, czym Nomade wyróżnia się na tle konkurencji.

Za powstaniem Nomade stoją bracia Piotr i Marcin Moliccy – pasjonaci podróży, którzy swoją wiedzę na temat dziesiątek odwiedzonych krajów oraz wieloletnie doświadczenie w międzynarodowych korporacjach przekuli w sukces firmy Planet Escape – lidera egzotycznych podróży szytych na miarę. Firma już od 2013 roku wysyła swoich Klientów w najdalsze zakątki świata. 7 lat działalności Planet Escape, roczne obroty na poziomie 25 mln złotych i tysiące zadowolonych Klientów stały się podwalinami do stworzenia nowej marki, dedykowanej do sprzedaży agencyjnej.

Co odróżnia Nomade od innych touroperatorów?

Indywidualne wyjazdy – to Klienci decydują, z kim jadą na wakacje. Nomade nie łączy swoich Klientów w grupy, dzięki czemu mogą liczyć na spokojne poznawanie odwiedzanych krajów we własnym gronie. Wszystkie świadczenia na miejscu są prywatne i zorganizowane indywidualnie dla nich. To również gwarancja tego, że wyjazd odbędzie się zawsze, niezależnie od minimalnej liczby uczestników.

Wyjątkowe plany podróży – programy Nomade stawiają na autentyczność oraz poznanie lokalnej kultury i kuchni. W ofercie Klienci znajdą zarówno połączenie ciekawego zwiedzania i wypoczynku, jak i bardziej stacjonarne pobyty, np. połączenie dwóch rajskich wysp.

Butikowe hotele – ważnym elementem podróży z Nomade są starannie wyselekcjonowane, eleganckie i przytulne hotele. Wszystkie polecane obiekty urządzone są z dbałością o szczegóły i troską o zachowanie regionalnego kolorytu.

Prywatne transfery – podczas podróży z Nomade Klienci mają zapewnionego prywatnego kierowcę, który odbiera ich z lotniska i jest do dyspozycji podczas wewnętrznych przejazdów.

Przeloty renomowanymi liniami rejsowymi – oferta Nomade stworzona jest w oparciu o przeloty wygodnymi i przestronnymi samolotami rejsowych linii lotniczych, gdzie nie brakuje komfortu rzadko spotykanego podczas lotów czarterowych.

Na początek współpracy z agentami Nomade przygotowało 20 programów w 14 egzotycznych kierunkach. Wśród nich znalazła się Tajlandia, Seszele, Indonezja, Meksyk, Filipiny czy Mauritius.

Materiał Promocyjny 

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Brytyjski MSZ rozszerza ostrzeżenie na Kanary i Baleary

Ministerstwo Spraw Zagranicznych radzi obywatelom Wielkiej Brytanii powstrzymać się przed podróżowaniem na Wyspy Kanaryjskie ...

Stolica Kataru – jedno z najbogatszych miast na świecie, wybudowane na środku pustyni

Doha – miasto na piasku Doha, stolica Kataru – niewielkiego emiratu, graniczącego z Arabia ...

LOT zapowiada 70 kierunków na ten rok

Z LOT-em będzie można polecieć do większej liczby portów w Niemczech, Francji i Hiszpanii, ...

Emilewicz: 22 lipca ustawa z rozwiązaniami dla branży turystycznej

Stworzenie funduszu na zwroty zaliczek organizatorów turystyki, utworzenie funduszu katastrof, zwolnienie z ZUS i ...

Hiszpania: Za rok turystów będzie mniej

W przyszłym roku przyjedzie do nas od 15 do 20 procent mniej turystów niż ...

Lublin ma hotel z miejskimi legendami

Nowo otwarty ibis Styles Lublin Stare Miasto mieści się przy alei Solidarności 7, w ...