Szkolenie z cyklu „Zarządzanie w branży MICE” prowadzi tym razem Anna Górska, doradca zarządu Symposium Cracoviense, członek zarządu ICCA i wiceprezes Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce.

Podczas wykładu przekazuje podstawowe informacje na temat networkingu biznesowego, czyli jak i gdzie efektywnie zdobywać nowe kontakty i budować długotrwałe relacje. Przedstawia korzyści z networkingu, na co warto zwrócić uwagę w czasie konferencji organizowanych F2F i spotkań wirtualnych, a także opowiada o grywalizacji jako jednym ze sposobów na budowanie zaangażowania uczestników.

CZYTAJ TEŻ: Poznaj charakterystykę zawodu event managera – kurs online

Coraz więcej przedsiębiorców uważa, że networking jest skutecznym narzędziem rozwijania firmy, ponieważ stwarza możliwość pozyskiwania nowych klientów, znalezienia partnerów biznesowych i zwolenników oferowanych produktów lub usług.

Networking sprzyja przede wszystkim tworzeniu trwałych relacji zawodowych i stwarza okazje do znalezienia nowych możliwości zawodowych oraz brania udziału w interesujących projektach. Jak efektywnie tworzyć sieć kontaktów biznesowych? Weź udział w szkoleniu i sprawdź!

Szkolenie „Networking biznesowy w nowej normalności” jest jednym z dziesięciu, stanowiących cykl „Zarządzanie w branży MICE”, które wraz z materiałami dostępnymi na platformie edukacyjnej stanową kompendium wiedzy o branży MICE. Po każdym kursie, który składa się z części teoretycznej (nagrania) i praktycznej (warsztatu) otrzymuje się certyfikat ukończenia, a po pozytywnym zaliczeniu wszystkich dziesięciu, certyfikat Event Managera Akademii SKKP.

W celu wzięcia udziału w szkoleniu wystarczy zarejestrować się na platformie edukacyjnej Akademia SKKP online www.akademia.skkp.org.pl i po otrzymaniu linku do aktywacji, można brać udział w kursach w dowolnym, wybranym czasie przez sześć miesięcy od rejestracji.

ZOBACZ TEŻ: Organizowanie eventów to najciekawsza praca na świecie

Więcej informacji:
Anna Górska, kierownik projektu, doradca zarządu Symposium Cracoviense, ICCA Board Member wiceprezes ds. współpracy międzynarodowej Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce. E-mail: anna.gorska@skkp.org.pl; tel. + 48 664 411 429

Projekt realizowany jest w ramach zadania publicznego współfinansowanego przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii