„Bezpieczeństwo organizacji wydarzeń post COVID 19” to tytuł kolejnego szkolenia na platformie edukacyjnej Akademia SKKP online w cyklu „Zarządzanie w branży MICE”.

Tym razem prelegentką jest prezes Convention Bureau – Wrocław Agnieszka Szymerowska. Wyjaśnieni ona zasady zachowania bezpieczeństwa w organizowaniu wydarzeń w nowej rzeczywistości pocovidowej i opowie o dobrych praktykach w tej dziedzinie.

CZYTAJ TEŻ: Poznaj charakterystykę zawodu event managera – kurs online

Treść szkolenia:

  • Prognozy odbudowy rynku spotkań na arenie krajowej i międzynarodowej
  • Wpływ pandemii na realizację spotkań, kongresów, konferencji ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa
  • Omówienie dobrych praktyk związanych z realizacją bezpiecznych wydarzeń post COVID-19
  • Wytyczne władz państwa w zakresie bezpieczeństwa
  • Kampania „Stay safe in WRO” jako przykład przypominania o przestrzeganiu podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas wydarzeń

Szkolenie jest jednym z dziesięciu z cykl „Zarządzanie w branży MICE”, które wraz z materiałami dostępnymi na platformie edukacyjnej stanową kompendium wiedzy o branży MICE. Po każdym kursie, który składa się z części teoretycznej (nagrania) i praktycznej (warsztat) otrzymuje się certyfikat ukończenia, a po pozytywnym zaliczeniu wszystkich dziesięciu, certyfikat Event Managera Akademii SKKP.

Projekt jest komplementarny z rekomendacją wydaną uchwałą z 29.11.2020 r. przez Sektorową Radę ds. Kompetencji – Turystyka. Po przeprowadzeniu analizy stanu sektora z punktu widzenia potrzeb kompetencyjnych Rada wydała rekomendacje, identyfikujące zarządzanie w branży MICE (Meetings, Incentives, Conferences and Exhibitions Industry), jako nowy obszar. Jest to odpowiedź n wzrost znaczenia turystyki biznesowej.

Więcej informacji:
Anna Górska, kierownik projektu, doradca zarządu Symposium Cracoviense, ICCA Board Member wiceprezes ds. współpracy międzynarodowej Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce
E-mail: anna.gorska@skkp.org.pl; tel. + 48 664 411 429

Projekt realizowany jest w ramach zadania publicznego współfinansowanego przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii.