Qatar Airways: Zatrzymaj się w Dosze, my zapłacimy

Pixabay

Qatar Airways zachęcają podróżnych do zmiany krótkiego postoju w podróży w dłuższy pobyt w Dosze. Linie oferują zniżkę na lot w klasie biznesowej, darmowe zakwaterowanie w hotelu i darmową wizę tranzytową

Do 22 maja podróżni mogą korzystać z sięgających 50 procent ceny zniżek na przeloty w klasie biznesowej i zaplanować swoją podróż do Dohy (w terminie do 21 czerwca). Linie zachęcają pasażerów do włączenia katarskiej stolicy do planu podróży – oferują darmowy nocleg w jednym z luksusowych (cztero- lub pięciogwiazdkowych) hoteli i darmową wizę tranzytową.

Promocyjne bilety w klasie biznesowej kosztują od 6 tysięcy złotych do Krabi, od 6,07 tysiąca złotych do Bangkoku, od 6,91 tysiąca złotych na Bali i od 6,849 tysiąca złotych do Singapuru.

– Z ogromną przyjemnością oferujemy pasażerom atrakcyjną ofertę przelotów w klasie biznesowej. Nasza oferta umożliwia zmianę krótkiego przestoju w podróży w dłuższy pobyt na miejscu i pozwala doświadczyć wielu katarskich atrakcji. Zachęcamy wszystkich pasażerów lotów przesiadkowych, aby rozważyli włączenie Dohy do swojego planu podróży korzystając z darmowej wizy tranzytowej i noclegu w jednym z luksusowych, pięciogwiazdkowych hoteli w Dosze – mówi, cytowany w komunikacie prasowym, Ehab Amin, dyrektor handlowy Qatar Airways.

Pasażerowie przesiadający się w Dosze mogą przedłużyć swój pobyt w mieście, by doświadczyć jego różnorodnych atrakcji, korzystając z darmowego zakwaterowania na jedną noc oferowanego przez Qatar Airways i Qatar Tourism Authority. Istnieje możliwość, by wydłużyć swój pobyt na kolejną noc z zakwaterowaniem w cenie 50 dolarów. Pasażerowie mogą wybierać spośród takich sieci hotelowych jak: The Four Seasons, Marriott Marquis, Radisson Blu i Oryx Rotana.

Jak podaje przewoźnik, oferty promocyjne podlegają opodatkowaniu, a okresy szczytowe mogą być wykluczone z promocji.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Europejskie linie lotnicze będą się konsolidować

W Europie jest nadpodaż w lotnictwie, co prowadzi do obniżania cen biletów. Zdaniem prezesa ...

Grecja liczy na turystyczny rekord

O 1,5 miliona ludzi więcej niż rok wcześniej ma odwiedzić Grecję w tym roku ...

Traveldata: Wakacje 2021 roku umiarkowanie droższe niż w 2020

Największy wzrost cen wycieczek widać na przykładzie Portugalii (o 269 złotych), Lanzarote (268 złotych) ...

Słowenia skreśla Polskę z listy krajów bezpiecznych

Polska ponownie trafiła na słoweńską „żółtą listę”, co oznacza, że Polacy planujący pobyt w ...

Międzynarodowy Kongres Turystyki: O lepsze oblicze podróżowania

Podróżowanie to dziś nowe prawo człowieka, tak jak prawo do życia i do zdrowia. ...

Turysta mądry i przed szkodą

Rośnie liczba klientów biur podróży, którzy kupują imprezy turystyczne zabezpieczone na wypadek bankructwa organizatora ...