Lufthansa poleci z Frankfurtu do San Diego

materiały prasowe

Lufthansa poszerza siatkę połączeń. Latem 2018 roku zaoferuje nowe międzykontynentalne połączenia z Frankfurtu i Monachium

Nowości dla pasażerów z Frankfurtu będzie połączenie do San Diego, drugiego największego miasta w Kalifornii i ósmego w całych Stanach Zjednoczonych. W letnim rozkładzie w 2018 roku niemiecki przewoźnik poleci do America’s Finest City 5 razy w tygodniu.

Latem przyszłego roku Lufthansa ponownie wprowadzi do rozkładu trasę z Monachium do Singapuru. Ze stolicy Bawarii do tej azjatyckiej metropolii pasażerowie będą mogli polecieć 5 razy w tygodniu. W monachijskim porcie pojawią się też dodatkowe rejsy do Chicago. Linia zwiększy częstotliwość lotów do Wietrznego Miasta z 7 do 10 tygodniowo.

Dobre wiadomości czekają również na fanów airbusa A380. Od lata 2018 roku Lufthansa wprowadzi te maszyny na rejsach międzykontynentalnych z Monachium do Los Angeles, Hongkongu i Pekinu. W tym celu linia przeniesie 5 ze swoich 14 airbusów A380 z Frankfurtu do Monachium, dzięki czemu w Bawarii zostanie utworzonych do 500 nowych miejsc pracy.

– Dzięki A380 możemy zaoferować pasażerom z Monachium samolot klasy premium w 5-gwiazdkowym hubie – mówi cytowany w komunikacie prasowym Harry Hohmeister, członek zarządu Deutsche Lufthansa AG, odpowiedzialny za zarządzanie portami przesiadkowymi. – W ostatnich latach osiągnęliśmy znaczne postępy w kierowaniu naszymi hubami. Ujednoliciliśmy i zintegrowaliśmy ich procesy, dzięki czemu możemy lepiej wykorzystywać naszą flotę w różnych lokalizacjach. Jakość, wydajność i wzrost zawsze pozostanie dla nas priorytetem – zapewnia.

Lufthansa zapowiada, że w ciągu najbliższych dwóch lat jej flota w Monachium powiększy się o kolejne dwie maszyny.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Nowi przewoźnicy czarterowi w Niemczech

W ostatnim czasie w Niemczech splajtowało kilka linii lotniczych. Niedługo na rynku mają pojawić ...

Targi branżowe – gastronomia z hotelami pod jednym dachem

Poznać ofertę producentów sprzętu hotelowego. Zamówić ręczniki, wykładziny lub firany do swojego obiektu. Umówić ...

Ostrzeżenia dla samolotów po erupcji wulkanu na Bali

Indonezyjskie władze wprowadziły ostrzeżenia dla ruchu lotniczego wokół wulkanu Agung na turystycznej wyspie Bali, ...

Kraina śniegu i wyjątkowej kuchni

Południowy Tyrol/Südtirol to przepiękna kraina, która wciąż czeka na odkrycie przez polskich amatorów białego ...

Turyści to dla wielu krajów zagrożenie

Tajlandia, Portugalia i Grecja to kraje najbardziej zagrożone skutkami overtourismu, zmian klimatycznych i działalności ...

Booking.com chce prowizji od usług dodatkowych

Booking.com wysyła do hoteli na całym świecie informację, że będzie pobierać prowizję od usług ...