Sindbad przejmuje klientów Becker Reisen

Materiały promocyjne

Sindbad, największy przewoźnik autokarowy w Polsce, pozyskał kolejnego partnera – do grona jego podwykonawców dołączyła firma Becker Reisen z Rybna

Polska spółka Becker Reisen Anna Dreschler jeździła z Polski północnej i centralnej do Niemiec, ale 4 lutego zakończyła działalność polegającą na realizacji własnych linii i od 5 lutego autokary z logo Becker Reisen jeżdżą z Warszawy do Hamburga pod marką Sindbad Eurobus – wyjaśnia wiceprezes Sindbada Bogdan Kurys.

Na początek będą to dwa autokary, później dołączą jeszcze dwa. Wszystkie wozy będą przemalowane według wzoru Sindbad Eurobus, ale zachowają też logo Becker Reisen. – Chodzi o to, żeby pasażerowie, którzy wcześniej kupili bilety i są przyzwyczajeni do tego przewoźnika, a są ich tysiące, nie byli zdezorientowani – mówi Kurys.

Bilety firmy Becker Reisen zakupione przez klientów przed 5 lutym zachowują swoją ważność i przewóz zrealizowany będzie w ramach połączeń z oferty Sindbad-Eurobus. Pozyskanie tych klientów to jeden z celów nawiązania współpracy przez Sindbada z Becker Reisen. Jak wyjaśnia Kurys, klienci posiadający karty stałego klienta Becker Reisen mogą wymienić je na karty stałego klienta Sindbad Club.

Sindbad jako przewoźnik autokarowy (istnieje jeszcze Sindbad biuro podróży) ma siatkę regularnych, całorocznych połączeń do 29 krajów Europy. Dysponuje flotą ponad 120 własnych autokarów i 300 czterdziestu firm z nim współpracujących. – Platforma Sindbad Eurobus oferuje ujednolicone warunki przewozów wszystkim pasażerom. Komfortowe autokary wyposażone są w klimatyzację, toaletę, fotele z odchylanymi oparciami, system lokalizacji GPS i wi fi – zapewnia Kurys. – Na większości tras w autokarze klientom towarzyszy pilot oraz doświadczeni kierowcy.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Ryanair poleci z Krakowa na główne lotnisko Brukseli

Od października Ryanair będzie latał ze stolicy Małopolski do portu lotniczego Bruksela w Zaventem, ...

Nowy dreamliner poleci już jutro

LOT zaprezentował na Lotnisku Chopina w hangarze Lotams swojego najnowszego boeinga 787 dreamlinera. Maszyna ...

Coral Travel na drodze do klubu miliarderów

Coral Travel zamierza w tym roku zwiększyć obroty o jedną trzecią. Jeśli mu się ...

TUI Russia z ambitnymi planami

350 tysięcy turystów chce w tym roku obsłużyć TUI Russia. Wielu z tych, którzy ...

W Stambule otwarto meczet na 60 tysięcy ludzi

Tysiące wiernych przybyły na pierwszą modlitwę w otwartym 7 marca meczecie Camlica w Stambule. ...

Areszt za namawianie do fałszywych reklamacji

Policja na Majorce aresztowała dwoje Brytyjczyków podejrzanych o namawianie do składania fałszywych reklamacji z ...