Sindbad przejmuje klientów Becker Reisen

Materiały promocyjne

Sindbad, największy przewoźnik autokarowy w Polsce, pozyskał kolejnego partnera – do grona jego podwykonawców dołączyła firma Becker Reisen z Rybna

Polska spółka Becker Reisen Anna Dreschler jeździła z Polski północnej i centralnej do Niemiec, ale 4 lutego zakończyła działalność polegającą na realizacji własnych linii i od 5 lutego autokary z logo Becker Reisen jeżdżą z Warszawy do Hamburga pod marką Sindbad Eurobus – wyjaśnia wiceprezes Sindbada Bogdan Kurys.

Na początek będą to dwa autokary, później dołączą jeszcze dwa. Wszystkie wozy będą przemalowane według wzoru Sindbad Eurobus, ale zachowają też logo Becker Reisen. – Chodzi o to, żeby pasażerowie, którzy wcześniej kupili bilety i są przyzwyczajeni do tego przewoźnika, a są ich tysiące, nie byli zdezorientowani – mówi Kurys.

Bilety firmy Becker Reisen zakupione przez klientów przed 5 lutym zachowują swoją ważność i przewóz zrealizowany będzie w ramach połączeń z oferty Sindbad-Eurobus. Pozyskanie tych klientów to jeden z celów nawiązania współpracy przez Sindbada z Becker Reisen. Jak wyjaśnia Kurys, klienci posiadający karty stałego klienta Becker Reisen mogą wymienić je na karty stałego klienta Sindbad Club.

Sindbad jako przewoźnik autokarowy (istnieje jeszcze Sindbad biuro podróży) ma siatkę regularnych, całorocznych połączeń do 29 krajów Europy. Dysponuje flotą ponad 120 własnych autokarów i 300 czterdziestu firm z nim współpracujących. – Platforma Sindbad Eurobus oferuje ujednolicone warunki przewozów wszystkim pasażerom. Komfortowe autokary wyposażone są w klimatyzację, toaletę, fotele z odchylanymi oparciami, system lokalizacji GPS i wi fi – zapewnia Kurys. – Na większości tras w autokarze klientom towarzyszy pilot oraz doświadczeni kierowcy.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Amerykańskie firmy kuszą rabatami

U.S. Travel Association kolejny raz organizuje wyprzedaż ofert wakacyjnych. W akcji udział biorą znane ...

Polacy będą mogli znowu polecieć do Turcji, Egiptu, Tunezji

Już w środę, 29 lipca, ma być cofnięty zakaz lotów do Turcji, Egiptu i ...

Trzech zabitych w katastrofie kolejowej w USA

Co najmniej trzy osoby zginęły, a około 70 zostało rannych, w tym 10 ciężko, ...

Świetliste ćmy opanowały wenecki karnawał

Tysiące ludzi w Wenecji obserwowały paradę oświetlonych i udekorowanych łodzi, która zainaugurowała tegoroczny karnawał. ...

LOT zatrudni na lotnisku

Polski przewoźnik rozpoczął rekrutację do pracy na Lotnisku Chopina w Warszawie w sezonie letnim. ...

Wenecja opóźnia wprowadzenie opłaty turystycznej

Opłata dla turystów jednodniowych odwiedzających Wenecję miała obowiązywać od maja tego roku, później termin ...