Emirates szuka pracowników w Warszawie

materiały prasowe

Linia lotnicza Emirates szuka nowych członków załogi pokładowej. Kandydatów zapraszają do warszawskiego Novotelu na spotkanie rekrutacyjne

Potencjalni członkowie załogi pokładowej Emirates muszą mieć ukończone co najmniej 21 lat, płynnie posługiwać się językiem angielskim zarówno w mowie, jak i piśmie, mieć co najmniej średnie wykształcenie, a także odpowiedni wzrost, pozwalający sięgnąć na wysokość 212 centymetrów.

Dni Otwarte są przeprowadzane w całości w języku angielskim. Kandydaci nie tylko podchodzą do testu językowego, ale są również proszeni o mówienie w tym języku podczas zadań grupowych. Kandydaci powinni przynieść ze sobą wydrukowane CV w języku angielskim, aktualne zdjęcie i dyplom z ostatniej ukończonej szkoły. Wcześniejsza rejestracja on-line nie jest wymagana. Wszelkie dodatkowe informacje na temat rekrutacji i wymagań przewoźnika znaleźć można na stronie internetowej Emirates.

– Oferujemy różnorodne możliwości rozwoju i awansu w hierarchii personelu pokładowego – mówi, cytowany w komunikacie prasowym, Maciej Pyrka, menadżer Emirates w Polsce. Załoga pokładowa Emirates to mieszanka 135 narodowości. Obecnie linie zatrudniają około 740 Polaków.

Przewoźnik podaje, że jego personel otrzymuje pełny pakiet pracowniczy, na który składa się wiele darmowych świadczeń, takich jak zakwaterowanie w hotelu o wysokim standardzie w Dubaju, dojazd do pracy, ubezpieczenie, opieka lekarska i stomatologiczna oraz zniżki w centrach handlowych i rekreacyjnych w Dubaju. Pracownicy Emirates otrzymują także ulgi na bilety dla rodzin, przyjaciół i dla nich samych.

Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się 28 kwietnia w hotelu Novotel Warszawa Airport.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Kolej połączy Phuket z lotniskiem

Władze tajskiej prowincji Phuket rozmawiają z Siemensem i Bombardierem o budowie linii kolejowej z ...

Finnair wystartuje w lipcu. Z Polski poleci miesiąc później

Wprawdzie dopiero w lipcu, ale za to z rozmachem, zacznie odbudowywać siatkę połączeń fiński ...

Prezes OSAT-u Marcin Wujec: Wyciągniemy klienta z internetu

Jeśli agenci turystyczni chcą, żeby touroperatorzy się z nimi liczyli muszą utrzymać pozycję na ...

Bułgaria – urzędnicy kontrolują plaże

Pracownicy ministerstwa turystyki sprawdzą, czy turyści mogą bez problemu wejść na plaże nad Morzem ...

Studenci zaprojektują salon sprzedaży dla agentów

Niemieckie stowarzyszenie niezależnych agentów turystycznych VUSR stworzy laboratorium, w którym wraz ze studentami zaprojektuje ...

Kraków z nowym centrum sportowo-rekreacyjnym

Ponad 30 milionów złotych ma kosztować centrum sportowo-rekreacyjne, które powstanie w centrum Krakowa, w ...