Emirates szuka pracowników w Warszawie

materiały prasowe

Linia lotnicza Emirates szuka nowych członków załogi pokładowej. Kandydatów zapraszają do warszawskiego Novotelu na spotkanie rekrutacyjne

Potencjalni członkowie załogi pokładowej Emirates muszą mieć ukończone co najmniej 21 lat, płynnie posługiwać się językiem angielskim zarówno w mowie, jak i piśmie, mieć co najmniej średnie wykształcenie, a także odpowiedni wzrost, pozwalający sięgnąć na wysokość 212 centymetrów.

Dni Otwarte są przeprowadzane w całości w języku angielskim. Kandydaci nie tylko podchodzą do testu językowego, ale są również proszeni o mówienie w tym języku podczas zadań grupowych. Kandydaci powinni przynieść ze sobą wydrukowane CV w języku angielskim, aktualne zdjęcie i dyplom z ostatniej ukończonej szkoły. Wcześniejsza rejestracja on-line nie jest wymagana. Wszelkie dodatkowe informacje na temat rekrutacji i wymagań przewoźnika znaleźć można na stronie internetowej Emirates.

– Oferujemy różnorodne możliwości rozwoju i awansu w hierarchii personelu pokładowego – mówi, cytowany w komunikacie prasowym, Maciej Pyrka, menadżer Emirates w Polsce. Załoga pokładowa Emirates to mieszanka 135 narodowości. Obecnie linie zatrudniają około 740 Polaków.

Przewoźnik podaje, że jego personel otrzymuje pełny pakiet pracowniczy, na który składa się wiele darmowych świadczeń, takich jak zakwaterowanie w hotelu o wysokim standardzie w Dubaju, dojazd do pracy, ubezpieczenie, opieka lekarska i stomatologiczna oraz zniżki w centrach handlowych i rekreacyjnych w Dubaju. Pracownicy Emirates otrzymują także ulgi na bilety dla rodzin, przyjaciół i dla nich samych.

Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się 28 kwietnia w hotelu Novotel Warszawa Airport.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Anex Tour będzie armatorem

Anex Tour, touroperator działający w kilku krajach europejskich, w tym w Polsce, pod nazwą ...

Airbnb ukarane na Balearach

300 tysięcy euro kary nałożył rząd Balearów na Airbnb. Portal pośredniczył bowiem w wynajmowaniu ...

Chińskie pociągi pojadą 350 kilometrów na godzinę

Chiny zamierzają zwiększyć prędkość superszybkich pociągów. Będzie to powrót parametrów sprzed sześciu lat, kiedy ...

Ryanair ogłasza 15 nowych kierunków z Krakowa

W sezonie letnim przyszłego roku Ryanair będzie latał z Krakowa do 56 miejsc, w ...

Niemcy: Mamy najlepszy wizerunek na świecie

Niemcy zajęły pierwsze miejsce na liście międzynarodowych celów podróży, które turyści obraliby najchętniej w ...

Hotele w Egipcie coraz droższe

O 42 procent podrożały w 2018 roku egipskie hotele. Według firmy Colliers International w ...