Coral Travel zabierze do Turcji klientów z Zielonej Góry

Materiały promocyjne

Biuro Podróży Coral Travel wspólnie z linią czarterową Onur Air jako pierwsi wprowadzają rejsy czarterowe do Turcji z lotniska Babimost w Zielonej Górze

Klienci biur będą podróżować do Antalyi w sezonie wakacyjnym – od 24 czerwca do 16 września. Rejsy będą wykonywane airbusami A320 tureckiego przewoźnika Onur Air.

– Nowe połączenia świadczy o rosnącym znaczeniu regionu zwłaszcza – mówi cytowany w komunikacie Piotr Rudzki z biura prasowego spółki PPL Porty Lotnicze, do której należy lotnisko. – Uważamy, że Zielona Góra jest doskonałą alternatywą i uzupełnieniem oferty dla turystów z zachodniej Polski, jak i z regionu przygranicznego Niemiec. Antalya była najpopularniejszym kierunkiem ubiegłego roku z Warszawy, liczymy, że jej popularność powtórzy się również w wypadku Zielonej Góry.

– W poprzednim roku 40 procent polskich turystów wypoczywających na Riwierze Tureckiej to nasi klienci – mówi z kolei dyrektor Coral Travel Poland Kaan Ergun. – Rok 2019 zapowiada się jako kolejny rok wakacji w Turcji. Trzeba pamiętać, że większość klientów to goście powracający co roku do Turcji. Szukają nowości, różnorodności, bogatszej oferty. W sezonie latamy codziennie z 10 głównych lotnisk w Polsce, a z Warszawy i Katowic nawet dwa razy dziennie. Dostępność naszej oferty jest więc bardzo duża. A i tak już dzisiaj najpopularniejsze terminy wylotów są wyprzedane. Lotniska mają też swoje limity i dodawanie kolejnych rejsów nie jest takie łatwe. Rozszerzamy zatem ofertę o kolejne, lokalne lotniska, w tym o Zieloną Górę. Zresztą takie też było zapotrzebowanie klientów i sieci sprzedaży w regionie. Antalya jest tu obecnie najpopularniejszym celem wakacyjnych podróży stąd dla większej wygody klientów i większej dostępności wprowadziliśmy wyloty do Antalyi z Zielonej Góry – wyjaśnia.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Katastrofa autokaru na Tajwanie

Co najmniej 32 osoby zginęły w wypadku autokaru na Tajwanie. To najtragiczniejsza w skutkach ...

Pracownicy LOT-u przegłosowali strajk

90 procent pracowników LOT-u, którzy wzięli udział w głosowaniu w referendum rozpisanym przez związki ...

Z Zachodu wracają Polacy, na Wschód jadą Ukraińcy. Na zdjęciu przejście graniczne z Ukrainą w Korczowej

Polskie granice oblężone. Gigantyczne korki

Polacy masowo wracają do kraju. Efekt? Gigantyczne korki na granicach i incydenty z omijaniem ...

Niepełnosprawni chcą ekscytujących podróży

Branża turystyczna w Wielkiej Brytanii rezygnuje z 7,7 miliona potencjalnych klientów – oceniają paneliści ...

Greckie granice otwarte dla wszystkich

„Greece welcomes the world”, czyli Grecja wita świat – komunikat o takim tytule opublikowało ...

Niemieckie lotnisko najgorsze na świecie

Najlepszym portem lotniczym na świecie jest Vantaa w stolicy Finlandii, Helsinkach, najgorszym – Schönefeld ...