Coral Travel zabierze do Turcji klientów z Zielonej Góry

Materiały promocyjne

Biuro Podróży Coral Travel wspólnie z linią czarterową Onur Air jako pierwsi wprowadzają rejsy czarterowe do Turcji z lotniska Babimost w Zielonej Górze

Klienci biur będą podróżować do Antalyi w sezonie wakacyjnym – od 24 czerwca do 16 września. Rejsy będą wykonywane airbusami A320 tureckiego przewoźnika Onur Air.

– Nowe połączenia świadczy o rosnącym znaczeniu regionu zwłaszcza – mówi cytowany w komunikacie Piotr Rudzki z biura prasowego spółki PPL Porty Lotnicze, do której należy lotnisko. – Uważamy, że Zielona Góra jest doskonałą alternatywą i uzupełnieniem oferty dla turystów z zachodniej Polski, jak i z regionu przygranicznego Niemiec. Antalya była najpopularniejszym kierunkiem ubiegłego roku z Warszawy, liczymy, że jej popularność powtórzy się również w wypadku Zielonej Góry.

– W poprzednim roku 40 procent polskich turystów wypoczywających na Riwierze Tureckiej to nasi klienci – mówi z kolei dyrektor Coral Travel Poland Kaan Ergun. – Rok 2019 zapowiada się jako kolejny rok wakacji w Turcji. Trzeba pamiętać, że większość klientów to goście powracający co roku do Turcji. Szukają nowości, różnorodności, bogatszej oferty. W sezonie latamy codziennie z 10 głównych lotnisk w Polsce, a z Warszawy i Katowic nawet dwa razy dziennie. Dostępność naszej oferty jest więc bardzo duża. A i tak już dzisiaj najpopularniejsze terminy wylotów są wyprzedane. Lotniska mają też swoje limity i dodawanie kolejnych rejsów nie jest takie łatwe. Rozszerzamy zatem ofertę o kolejne, lokalne lotniska, w tym o Zieloną Górę. Zresztą takie też było zapotrzebowanie klientów i sieci sprzedaży w regionie. Antalya jest tu obecnie najpopularniejszym celem wakacyjnych podróży stąd dla większej wygody klientów i większej dostępności wprowadziliśmy wyloty do Antalyi z Zielonej Góry – wyjaśnia.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Leśnicy sprawdzają, czego oczekują turyści

Wiosenne badania turystyki przeprowadzone zostaną w Puszczy Kozienickiej na Mazowszu. Leśnicy chcą poznać oczekiwania ...

POT pokaże Polskę rodzimym agentom turystycznym

Polska Organizacja Turystyczna zorganizuje podróże studyjne po Polsce dla krajowych agentów turystycznych. Ma to ...

TUI wynajmie rower wodny

Grupa TUI poszerza ofertę wypoczynku na wodzie o rejsy rzeczne w Niemczech, Holandii i ...

ECTAA do Brukseli: Chrońcie branżę turystyczną przed koronawirusem

Wzywamy do pilnego podjęcia działań, mających ochronić zdrowie podróżnych i pracowników branży turystycznej, w ...

W Warszawie powstaje hostel a&o

Największa w Europie prywatna sieć hosteli a&o otwiera w Polsce swój pierwszy obiekt. Ma ...

Ten sezon może być rekordowy dla branży hotelarskiej

Obecny sezon może być równie udany, jak rekordowy dla branży hotelarskiej rok 2017 – ...