LOT kusi nowymi przekąskami

PLL LOT

LOT rozszerza współpracę z dostawcą słodkich przekąsek, firmą Colian. Oprócz wafelków Grześków, które z początkiem maja zastąpiły Prince Polo, przewoźnik będzie serwował pasażerom czekoladki z miętą Elizabeth Shaw, czekoladki Lily O’Brien’s i oranżadę Hellena

Na pokłady samolotów polskiego przewoźnika trafiły następujące produkty firmy Colian: Śliwka Nałęczowska, krówki mleczne Solidarności, czekoladki z miętą Elizabeth Shaw, czekoladki Lily O’Brien’s i oranżada Hellena – podaje biuro prasowe LOT-u w komunikacie. Śliwki i krówki serwowane są również w salonach biznesowych LOT-u Polonez i Mazurek na warszawskim Lotnisku Chopina (niebawem pojawią się też Grześki i miętowe czekoladki).

Czytaj też: „LOT odleci bez Prince Polo”.

– Z firmą Colian współpracujemy od 2015 roku, kiedy na pokłady naszych dreamlinerów w ramach specjalnego poczęstunku w klasie biznes w rejsach długodystansowych wprowadziliśmy między innymi Śliwki Nałęczowskie i krówki mleczne Solidarności, które przypadły pasażerom do gustu – mówi członek zarządu ds. handlowych PLL LOT Michał Fijoł, cytowany w komunikacie. – Cenimy sobie współpracę z Colianem. Cieszę się, że w wyniku rozstrzygniętego przetargu możemy rozszerzyć ofertę o nowe produkty – dodaje.

Ponadto w ramach współpracy LOT-u z Colianem na kadłubach trzech embraerów pojawią się reklamy Śliwek Nałęczowskich i Grześków. Dwie maszyny zostaną oznaczone jeszcze w tym roku, trzecia w 2020 roku.

LOT podkreśla, że jako ambasador Polski na całym świecie serwuje na pokładach polskie przekąski i wodę mineralną polskiej marki, a w klasie biznes w rejsach długodystansowych także wino z polskiej winnicy.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Hotel Wyspiański – nowe wnętrza na nowy sezon

Zmienionym wystrojem i meblami oraz całkowicie wyremontowanymi łazienkami chwali się hotel Wyspiański z Krakowa ...

Wizy do Indii tanieją

Indie obniżyły ceny wiz turystycznych wydawanych elektronicznie. Ich koszt zależeć ma także od terminu ...

Tysiące strażaków gaszą Kalifornię

Około 5 tysięcy strażaków walczyło tej nocy z 14 dużymi pożarami lasów, szalejącymi w ...

Coraz więcej Europejczyków w Egipcie

1,7 miliona turystów odwiedziło Egipt w pierwszym kwartale tego roku. To o pół miliona ...

DER Touristik stawia na rejsy

DER Touristik zatrudnił doświadczonego menedżera, który ma opracować strategię rozwoju rejsów wycieczkowych w tej ...

Rainbow zyskuje w tym roku 13,6 procent

Przychody ze sprzedaży imprez turystycznych wyniosły w lutym w Rainbow Tours SA 80,3 miliona ...