Więcej Dubaju na zimowe ferie

Fot. materiały prasowe

Linie lotnicze Emirates zwiększą liczbę lotów na trasie Warszawa – Dubaj od 23 stycznia do 9 lutego 2020 roku.

Jak – podaje przewoźnik w czasie ferii zimowych jest większe zapotrzebowanie na loty do Dubaju. Dodatkowy rejs uzupełni dotychczasowe codzienne połączenie i będzie realizowany w czwartki, piątki, soboty i niedziele – w sumie da to 11 lotów tygodniowo do Dubaju i z powrotem.

Rejs linii Emirates nr EK 2558 z Warszawy zaplanowano na 21.35 z lądowaniem w Dubaju o 6.15 czasu lokalnego następnego dnia. Lot powrotny nr EK 2557 z Dubaju zaplanowano na 15.00 z lądowaniem w Warszawie o 18.15 czasu lokalnego. Dodatkowe połączenie będzie realizowane boeingiem 777-300ER w trzyklasowej konfiguracji, który oferuje osiem kabin w klasie pierwszej, 42 fotele rozkładane do pozycji leżącej w klasie biznes i 304 fotele w klasie ekonomicznej – czytamy w komunikacie linii lotniczej.

– Cały czas obserwujemy duże zapotrzebowanie na loty z Polski, zwłaszcza w szczycie sezonu – wyjaśnia przedstawiciel Emirates w Polsce Maciej Pyrka. – Linie Emirates zamierzają w dalszym ciągu oferować niezrównaną jakość podróży, a większa liczba lotów w okresie zimowym zapewni naszym klientom jeszcze większy wybór, elastyczność i wygodę w planowaniu wyjazdu do Dubaju i innych miejsc.

Mogą Ci się również spodobać

Wakacje.pl przejęły Parklot.pl

Wakacje.pl kupiły serwis pośredniczący w rezerwowaniu miejsc parkingowych przy największych portach lotniczych w Polsce ...

Wenecja nie wpuści dużych statków na lagunę

Duże wycieczkowce nie będą mogły przybijać do portu na Lagunie Weneckiej, ani przepływać kanałem ...

Turystyka potrzebuje mapy bezpiecznych miejsc

System oznaczania hoteli, lotnisk i atrakcji turystycznych na świecie pod kątem zapewnianego w nich ...

Radykalna obniżka noclegów nieskategoryzowanych

Średnio nocleg w hotelu w listopadzie 2019 roku kosztował 249,76 złotych i był o ...

Antalya lepiej zadba o gości

Władze Antalyi chcą, aby turyści byli bardziej zadowoleni z pobytu w regionie niż dotychczas. ...

WorldHotels Crafted Collection – nowa marka luksusowych hoteli

Sieć hotelowa WorldHotels Collection wprowadza nową markę – WorldHotels Crafted Collection. Zapowiada, że działające ...