Aktualizacja: 04.08.2015 09:27 Publikacja: 04.08.2015 09:27
Foto: Pixabay
O możliwości wprowadzenia ruchu bezwizowego poinformował jeden z gruzińskich portali internetowych, powołując się na przebywających w Tbilisi przedstawicieli Komisji Spraw Zagranicznych Parlamentu Europejskiego.
Ożywienie widać także po stronie gruzińskiego rządu, który polecił natychmiastowe rozpoczęcie kampanii edukacyjnej. Ma ona przygotować Gruzinów do korzystania z nowych udogodnień. Gruzińskie MSZ już opublikowało na swoich stronach internetowych pełną listę praw i obowiązków, które dotyczą obywateli państw niezrzeszonych z Unią Europejską, a korzystających z ruchu bezwizowego.
Pierwsze sale nowego, oczekiwanego od lat flagowego muzeum Egiptu, zostały udostępnione zwiedzającym. Na razie t...
Wierzyciele bezskutecznie szukają majątku jednej z najbogatszych do niedawna Polek. I stawiają jej coraz poważni...
Polacy pokochali parki rozrywki, o czym może świadczyć rosnąca liczba tego typu miejsc. Wkrótce ma się ona powię...
Ekskluzywny hotel na wyspie Kos i biuro podróży Grecos Holiday zostali zwycięzcami konkursu na najlepszy produkt...
Dzięki wynikom konkursu Kompas Wakacyjny łatwiej mi pracować i przekonywać klientów do wyjazdów – mówi agent tur...
W debacie o rynku pracy nie można zapominać o człowieku. Ideałem dla większości pozostaje umowa o pracę, ale technologie i potrzeba elastyczności oferują nowe rozwiązania.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas