Niemiecki touroperator FTI wprowadził na okres od lipca do października dodatkową promocję na pobyty w Bułgarii. Klienci, którzy chcą skorzystać z przecenionej oferty, mogą wybrać hotel, ale nie typ pokoju. Ten zostanie im przydzielony zgodnie z dostępnością. Oferta dotyczy 12 obiektów w kurortach nad Morzem Czarnym.

- Jeśli ktoś jest elastyczny pod względem rodzaju pokoju, może trafić na świetną okazję - mówi szef działu Europy Południowo-Wschodniej FTI Luca Picone Chiodo. - W większości wypadków klienci dostają wyższą kategorię niż ta, na którą sami by się zdecydowali - dodaje.

Żeby skorzystać z promocji, trzeba zarezerwować pobyt do 15 lipca, w niektórych wypadkach do 31 lipca. Do programu FTI wybrał obiekty typowo rodzinne z bogatymi programami animacyjnymi i zniżkami dla dzieci sięgającymi 100 procent, obiekty typu wellness, ale też hotele, w cenę których wliczone są bilety wstępu na imprezy w klubach. Na przykład tygodniowy pobyt w hotelu Aktinia w Słonecznym Brzegu we wrześniu z wyżywieniem all inclusive kosztuje od 399 euro za osobę.

Czytaj też: "FTI daje prowizję za wybór miejsca w czarterze".