Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Sondaż* powstał na zlecenie platformy Kapitalni.org z poradami konsumenckimi na różne tematy. Z tych 87 procent Polaków, którzy wyjeżdżają na zorganizowane wakacje, 30 procent mówi, że robi to, upewniając się czy touroperator działa legalnie. Prawie co piąty (18 procent) odwołuje się do opinii internautów, a co siódmy (14 procent), wybierając biuro podróży, pyta jak długo działa ono na rynku.
8 procent ankietowanych zdaje się w tej mierze na opinie znajomych. Tyle samo docieka, czy organizator wycieczki zabezpiecza finansowo klientów na wypadek swojego bankructwa.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Pierwsze sale nowego, oczekiwanego od lat flagowego muzeum Egiptu, zostały udostępnione zwiedzającym. Na razie t...
Dolina Sanu i Wisły zwykle kojarzy się ze spływami kajakowymi, wypadami rowerowymi wzdłuż rzek i klasycznymi atr...
Od października lotnisko Chopina zyska nowe połączenie do Maroka. Pasażerowie będą mogli polecieć bezpośrednio d...
Wierzyciele bezskutecznie szukają majątku jednej z najbogatszych do niedawna Polek. I stawiają jej coraz poważni...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas