Reklama
Rozwiń
Reklama

Turyści uratowani z płonącego promu na Florydzie

50 ludzi uratowano u wybrzeży Florydy z płonącego promu dowożącego ludzi do kasyna na statku

Publikacja: 15.01.2018 07:45

Turyści uratowani z płonącego promu na Florydzie

Foto: Pixabay

Po wybuchu pożaru pasażerowie ratowali się, skacząc do Zatoki Meksykańskiej. Wszystkich wyłowiły służby ratunkowe. Na brzegu poszkodowanym udzielono pomocy medycznej. Według miejscowych władz 15 osób trafiło do szpitali. Większość z nich podtruła się dymem. Ich obrażenia nie zagrażają życiu.

Do zdarzenia doszło w pobliżu Port Richey na zachodnim wybrzeżu półwyspu. Szef miejscowej policji poinformował, że po tym, jak jednostka zaczęła mieć problemy z silnikiem, załoga zdecydowała o powrocie do portu.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Zanim Wyjedziesz
Wielkie Muzeum Egipskie otwarte. Na razie na próbę
Turystyka
Dolina Sanu i Wisły: pięć perełek, które zaskakują
Turystyka
Wizz Air uruchamia nowe połączenie. Popularny kurort dostępny bezpośrednio z Warszawy
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Turystyka
Kruche imperium „Królowej Zakopanego”
Materiał Promocyjny
eSIM w podróży: łatwy dostęp do internetu za granicą, bez opłat roamingowych
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama