Reklama

PKS Polonus partnerem Polskiego Busa

Polski Bus nawiązuje współpracę partnerską z PKS Polonus. Wspólne połączenia obejmą 23 linie, m.in. do Lwowa i Kaliningradu

Publikacja: 23.03.2017 09:03

PKS Polonus partnerem Polskiego Busa

Foto: materiały prasowe

Od 23 marca Polskiego Busa pasażerowie mają do dyspozycji 100 kierunków z oferty Polonusa, w tym pięć z zagranicznego rozkładu jazdy – Lwów, Drohobycz, Truskawiec, Stryj i Kaliningrad.

Jak podaje Polski Bus, cztery z pośród nowych linii międzynarodowych były dotychczas nieobecne w jego ofercie. W przypadku Lwowa liczba codziennych połączeń zwiększy się zaś o pięć, realizowanych przez East West Eurolines (ATP Lwów). Trasy do Kaliningradu będą obsługiwaną przez partnerską firmę PKS Polonus, KonigAvto.

- Dzięki rozbudowanej i atrakcyjnej siatce połączeń PKS Polonus nasi pasażerowie zyskują  możliwość podróży do 66 nowych miast w ramach 23 linii - mówi, cytowany w komunikacie prasowym, Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji Polskiego Busa. - Jestem przekonany, że Lwów i Kaliningrad będą bestsellerami sezonu letniego - dodaje.

Zdaniem Macieja Acedońskiego, prezesa PKS Polonus, współpraca z Polskim Busem może być ciekawą alternatywą dla dotychczasowej konkurencji.

W ramach nowych 23 linii, oferta platformy Polskibus.com zostanie wzbogacona o 66  miast w Polsce. Podróżni będą mogli wybrać się m.in. do: Piwnicznej-Zdroju, Starego Sącza, Szklarskiej Poręby, Olsztyna i Kudowy-Zdrój. W ofercie znalazły się także: Ruciane-Nida, Grudziądz, Inowrocław, Sochaczew, Kozienice, Kłodzko, Zwoleń, Iłża, Przasnysz, Płońsk, Starachowice, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Gołdap, Duszniki-Zdrój, Cieplice Śląskie-Zdrój i Rypin.

Reklama
Reklama

Polski Bus zapowiada, że zdecydowana większość połączeń krajowych będzie realizowana przez autokary marki Scania z floty PKS Polonus.

Zanim Wyjedziesz
Wielkie Muzeum Egipskie otwarte. Na razie na próbę
Materiał Promocyjny
AI to test dojrzałości operacyjnej firm
Turystyka
Nowa opłata dla turystów? Koszt wypoczynku może wzrosnąć
Turystyka
Dolina Sanu i Wisły: pięć perełek, które zaskakują
Materiał Promocyjny
Presja dorastania i kryzys samooceny. Dlaczego nastolatki potrzebują realnego wsparcia
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama