Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 22.12.2016 14:29 Publikacja: 22.12.2016 14:29
Piotr Samson
Foto: ULC
Nowy szef ULC jest menedżerem od ponad 20 lat związany z branżą lotniczą. Absolwent Politechniki Warszawskiej, studia MBA zrobił na Uniwersytecie Cranfield w Wielkiej Brytanii. Potem jeszcze studiował na wydziale handlu Uniwersytetu Galway w Irlandii.
Z lotnictwem związał się zawodowo w 1993 roku. Zaczynał od pracy w Polskich Liniach Lotniczych LOT na stanowisku specjalisty ds. marketingu. W 2007 roku odpowiadał w LOT za całą politykę marketingową firmy oraz standardy obsługi klienta. Współtworzył dwie linie lotnicze w Polsce. W latach 2010 - 2011 jako dyrektor marketingu w Enter Air, firmie założonej przez byłych pracowników LOT i nieskokosztowej Centralwings. W roku 2012 przeszedł do powstającego Bingo Airways, gdzie również odpowiadał za sprzedaż i marketing.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Pierwsze sale nowego, oczekiwanego od lat flagowego muzeum Egiptu, zostały udostępnione zwiedzającym. Na razie t...
Dolina Sanu i Wisły zwykle kojarzy się ze spływami kajakowymi, wypadami rowerowymi wzdłuż rzek i klasycznymi atr...
Od października lotnisko Chopina zyska nowe połączenie do Maroka. Pasażerowie będą mogli polecieć bezpośrednio d...
Wierzyciele bezskutecznie szukają majątku jednej z najbogatszych do niedawna Polek. I stawiają jej coraz poważni...
Polacy pokochali parki rozrywki, o czym może świadczyć rosnąca liczba tego typu miejsc. Wkrótce ma się ona powię...
Wspiera edukację, lokalne społeczności oraz pracowników w ich trudnych życiowych momentach. Od 35 lat duński holding VKR – właściciel marek VELUX oraz spółek siostrzanych konsekwentnie pokazuje, że kapitał społeczny jest tak samo ważny jak kapitał finansowy.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas