Dział CBRE Hotels, który prężnie działa już w Europie Zachodniej, rozszerza działania o Polskę.

Do polskiego zespołu firmy dołączyła więc Marta Abratowska-Janiec, która objęła funkcję starszego konsultanta w nowym dziale CBRE - Hotel Investment. Zajmie się rozwojem nowej linii biznesowej przy współpracy z europejskim oddziałem CBRE Hotels. Zaproponuje klientom kompleksowe doradztwo od planowania inwestycji, poprzez wsparcie operacyjne, aż do wyceny i transakcji.

Marta Abratowska-Janiec od początku swojej ścieżki zawodowej związana jest z sektorem hotelowym. Swoje doświadczenie zdobywała w firmie Horwath HTL, współpracując z funduszami inwestycyjnymi, deweloperami i międzynarodowymi sieciami hotelowymi. Brała również udział w największych transakcjach hotelowych na polskim rynku, m.in. sprzedaży Hotelu Intercontinental w Warszawie. Ma certyfikację Cornell University (Hotel Real Estate Investments and Asset Management). Jest absolwentką m.in. germanistyki na Uniwersytecie Ludwika Maximiliana w Monachium i zarządzana turystyką na Uniwersytecie w Trierze w Niemczech.

CBRE to firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych. Koncern, z siedzibą główną w Los Angeles, zatrudnia około 70 tysięcy pracowników (nie wliczając firm stowarzyszonych i partnerskich), obsługuje inwestorów, właścicieli i najemców nieruchomości w ponad 400 biurach na całym świecie (wliczając firmy stowarzyszone i partnerskie). Firma zajmuje się doradztwem strategicznym w zakresie inwestycji i wynajmu, usługami korporacyjnymi, usługami zarządzania nieruchomościami i projektami, administracją firm, bankowością hipoteczną, wycenami, usługami deweloperskimi, usługami zarządzania inwestycjami oraz usługami konsultingowymi i analityczne.