Touroperator przygotował 5 katalogów: Bliskie Podróże, Bałkany, Dojazd własny, Rodzinne wakacje i Piękną Polskę. Trafią one do biur agencyjnych w przyszłym tygodniu.

W przyszłorocznej ofercie Neckermanna znalazło się ponad 2 tysiące hoteli, w tym 130 w ramach oferty bałkańskiej. Wśród nich są dwa nowe hotele koncepcyjne (Sentido Byliana, Sentido Marea) i trzy hotele typu smartline (Madara, Meridian, Arena). Ponad 1,5 tysiąca obiektów dostępnych jest w ramach oferty z dojazdem własnym. Część z nich nastawiona jest na obsługę rowerzystów.

- Cieszymy się, że będąc liderem w organizacji wypoczynku w Bułgarii i Rumunii, ale też biurem podróży z największą na rynku ofertą w Chorwacji i Czarnogórze, pomogliśmy Polakom odkryć te regiony. Coraz większa ich popularność, ale też liczba pozytywnych opinii o naszej ofercie, zainspirowały nas do pójścia o krok dalej i stworzenia odrębnego katalogu. Jego uzupełnieniem jest oferta z dojazdem własnym - opisuje Magdalena Plutecka-Dydoń, rzecznik prasowy Neckermanna, cytowana w komunikacie prasowym. Dodaje, że Bułgaria będzie jednym z tych kierunków, którego ceny mogą konkurować z polskim morzem.