Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
The World Games zawsze odbywają się rok po letnich Igrzyskach Olimpijskich. Sportowe zmagania jubileuszowej 10. edycji igrzysk będą toczyć się we Wrocławiu, Świdnicy, Trzebnicy i Jelczu-Laskowicach od 20 do 30 lipca przyszłego roku. Ponad 4 tysiące sportowców reprezentujących federacje narodowe ze 100 krajów zmierzy się w 31 dyscyplinach. W programie są m.in. wyścigi motorowe po żużlu, futbol amerykański, karate, kickboxing, taniec, wspinaczka sportowa i sporty bilardowe.
Kilka dyscyplin rozgrywanych podczas igrzysk, m.in. bilard, wioślarstwo halowe czy futbol amerykański, zostanie zaprezentowanych na wspólnym stoisku The World Games 2017 i Wrocławia. Będzie można skorzystać z konsultacji eksperckich w bilardzie, odbyć trening z wioślarstwa halowego i stanąć do rozgrywek w mini turniejach. Animatorzy pokażą także interaktywny trening futbolu amerykańskiego. Dzięki specjalnym goglom chętni przeniosą się w wirtualną rzeczywistość, by poznać inne dyscypliny sportu.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Pierwsze sale nowego, oczekiwanego od lat flagowego muzeum Egiptu, zostały udostępnione zwiedzającym. Na razie t...
Wierzyciele bezskutecznie szukają majątku jednej z najbogatszych do niedawna Polek. I stawiają jej coraz poważni...
Polacy pokochali parki rozrywki, o czym może świadczyć rosnąca liczba tego typu miejsc. Wkrótce ma się ona powię...
Ekskluzywny hotel na wyspie Kos i biuro podróży Grecos Holiday zostali zwycięzcami konkursu na najlepszy produkt...
Dzięki wynikom konkursu Kompas Wakacyjny łatwiej mi pracować i przekonywać klientów do wyjazdów – mówi agent tur...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas