Na razie touroperator wprowadził do sprzedaży tylko część ofert, jakie szykuje na lato 2017 roku. Dominują w niej popularne kurorty w Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, na Cyprze i na Malcie. Do Bułgarii (najpopularniejszy w tym roku kierunek w ofercie organizatora) Ecco Holiday zabierze klientów czarterem. Na pozostałe kupi bilety w samolotach tanich linii lotniczych. Dlatego, jak wyjaśnia członek zarządu Ecco Holiday Karolina Warzybok, oferta biura podróży podporządkowana jest rozkładowi lotów tych przewoźników - tak pod względem kierunków, jak i godzin wylotów.

Organizator uważa, że to wielka zaleta. - Jeszcze parę lat temu nie było innej możliwości niż korzystanie z czarterów, ale dziś ten trend się odwrócił, dając nam szereg możliwości - mówi cytowana w komunikacie firmy Warzybok.

Biuro zachwala wyloty z wielu lotnisk lokalnych, niestandardowe długości pobytu, np. 3, 4 i 10 dni, bazę hotelową, którą będzie jeszcze poszerzać, i konkurencyjne ceny.

" - Wprowadzeniu oferty na kolejny sezon towarzyszą zazwyczaj rozmaite promocje, jednak dopiero przyszłość pozwala zweryfikować, czy faktycznie była to okazja - dodaje Warzybok. – Nie chcemy specjalnie wabić teraz klientów, bo naszym celem nie jest wygenerowanie jak największego obłożenia poniżej kosztu wytworzenia produktu. Oferujemy dobre ceny, bo takie są obecnie na przeloty w tanich liniach i na hotele z tytułu wczesnej rezerwacji. Inną korzyścią z rezerwacji teraz jest szeroki wybór bazy noclegowej oraz dostępność miejsc w tanich liniach. Kto będzie chciał skorzystać z tych profitów, może zarezerwować wakacje do końca roku wpłacając jedynie 10 procent zaliczki" - czytamy w komunikacie.