Aviareps reprezentuje Biuro Promocji Turystyki Tajlandii (Tourism Authority of Thailand) w Polsce od października, teraz jednak podał informację do publicznej wiadomości.

Wiyada Srirangkul, dyrektor mieszczącego się w Pradze biura TAT na Europę Środkowa, wiąże duże nadzieje ze współpracą z Aviarepsem na rynku polskim. - Aviareps ma ugruntowaną pozycję w Polsce jako firma zajmująca się reprezentacją krajów, regionów i linii lotniczych. Od kilku lat z powodzeniem uczestniczymy w spotkaniach Aviarepsu w Polsce, a także wspólnie realizujemy inne przedsięwzięcia promocyjne, takie jak wyjazdy studyjne do Tajlandii dla biur podróży, touroperatorów i dziennikarzy czy ostatnio warsztat w Warszawie. Teraz nadszedł czas na rozszerzenie współpracy. Nasze biuro regionalne w Pradze będzie wspierać TAT Polska koordynowane przez Aviareps - opisuje Srirangkul, cytowana w komunikacie prasowym.

Aviareps, niemiecka agencja promocyjna, działa od 1994 roku. Obsługuje m.in. narodowe biura promocji (np. Holandii, Australii i USA), linie lotnicze (Avianca, Delta Air Lines i TAP Portugal), a także sieci hotelowe, organizatorów rejsów wycieczkowych i lotniska.