Exim Tours: Mamy polskie hotele

Biuro podróży Exim Tours wprowadziło do oferty pobyty w hotelach polskich. Jak zapewnia, wynegocjowało dla swoich klientów dobre ceny

Publikacja: 29.01.2019 15:35

Exim Tours: Mamy polskie hotele

Foto: Materiały promocyjne

ff

Hoteli jest 26. Na razie są to obiekty z trzech regionów: Pomorza, Pomorza Zachodniego i Warmii i Mazur. Wkrótce jednak mają być dodane kolejne z województw małopolskiego, świętokrzyskiego i dolnośląskiego. Biuro podróży wybrało obiekty o standardzie od 3 do 5 gwiazdek, z kilkoma wariantami wyżywienia - od samych śniadań, przez dwa lub trzy posiłki, aż po all inclusive.

Jak pisze w komunikacie Małgorzata Kozakowska, odpowiedzialna w biurze podróż za marketing, oferta wypoczynku w Polsce przeznaczona jest dla osób, które poszukują dobrego i bardzo dobrego standardu w przystępnych cenach. "Exim wynegocjował atrakcyjne ceny, które zaczynają się od 129 zł za pobyt ze śniadaniem w hotelu 4-gwiazdkowym".

Tylko 69 zł za pół roku czytania.

O tym, jak szybko zmienia się świat. Czy będzie pokój na Ukrainie. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, tłumaczymy, inspirujemy.

Zanim Wyjedziesz
Wielkie Muzeum Egipskie otwarte. Na razie na próbę
Turystyka
Nie tylko Energylandia. Przewodnik po parkach rozrywki w Polsce
Turystyka
Kompas Wakacyjny 2017: W Grecji Mitsis nie do pobicia
Turystyka
Kompas Wakacyjny 2017 pomaga w pracy agenta
Turystyka
Kompas Wakacyjny 2017: „Strelicje" pokonały „Ślicznotkę"
Materiał Promocyjny
Konieczność transformacji energetycznej i rola samorządów
Turystyka
Turcy mają nowy pomysł na all inclusive
Materiał Promocyjny
Sezon motocyklowy wkrótce się rozpocznie, a Suzuki rusza z 19. edycją szkoleń