Siatka lotów irlandzkiego przewoźnika na następną zimę liczy ponad 700 tras – dowiadujemy się z komunikatu prasowego. Znalazły się w niej kierunki słoneczne, takie jak Cypr, Teneryfa, Sycylia i Malta, narciarskie Mediolan, Turyn i Salzburg oraz miejskie (city break) Lizbona, Paryż czy Wenecja.

– W tym roku dodaliśmy do rozkładu popularne kierunki, takie jak Barcelona, Alicante i Tel Awiw – dodaje dyrektor marketingu Ryanaira Dara Brady, cytowana w komunikacie. Zimowy rozkład lotów zacznie obowiązywać w październiku.

CZYTAJ TEŻ: Ryanair poleci z Krakowa na Santoryn

– Chociaż wierzymy, że pomyślne wprowadzenie szczepionki sprawi, że Europejczycy będą cieszyć się wakacjami jeszcze tego lata, Ryanair chce dać im jeszcze większy wybór i coś, czego nie mogą się już doczekać, niezależnie, czy nastąpi to w lipcu, październiku czy grudniu. Dzięki 20 milionom biletów w sprzedaży na ponad 700 trasach i kolejnych, które zostaną ogłoszone w nadchodzących tygodniach, klienci mogą już teraz zarezerwować zimowy wypoczynek aż do marca 2022 roku – zachęca Dara Brady.