Osiem nowych tras Wizz Aira z Polski. „Nigdy nie byliśmy więksi”

Wizz Air ogłosił dziś uruchomienie kolejnych ośmiu tras z polskich lotnisk regionalnych w Gdańsku, Katowicach, we Wrocławiu i w Krakowie.

Publikacja: 09.05.2023 20:41

Osiem nowych tras Wizz Aira z Polski. „Nigdy nie byliśmy więksi”

Foto: Wizz Air

W sezonie zimowym Wizz Air zacznie latać z Gdańska do Kopenhagi, Alicante i na Teneryfę, z Katowic do Kopenhagi i Alicante, z Wrocławia do Walencji i Malagi oraz z Krakowa do Walencji. Nowe połączenia realizowane będą przez cały rok.

Wizz Air

- Niesamowicie się cieszę, że mogę być świadkiem, jak rozwijamy się w Polsce - nigdy nie byliśmy więksi - mówi network officer w Wizz Airze Evelin Jeckel, cytowana w komunikacie prasowym.

- W zeszłym tygodniu ogłosiliśmy, że zwiększymy naszą flotę w Warszawie do 11 samolotów, co daje w sumie 30 samolotów Wizz Aira w Polsce, a teraz mam zaszczyt ogłosić dalszy rozwój siatki połączeń i dodanie ośmiu nowych, długo wyczekiwanych tras dla klientów korzystających z lotnisk regionalnych. Te dwie informacje doskonale pokazują, jak ważny jest dla nas cały polski rynek. Rozwijamy się nie tylko w stolicy, ale także w regionach - podkreśla.

Czytaj więcej

Flydubai dodaje do siatki trzecie polskie miasto

Wizz Air rozpoczął działalność w Polsce w 2004 roku i od tamtej pory przewiózł niemal 95 milionów pasażerów. Obecnie oferuje, wraz z ogłoszonymi dziś połączeniami, 181 tras z Polski do 27 krajów.

Linie Lotnicze
Koniec pierwszej klasy w Qatar Airways? Dyrektor generalny: Nie widzę potrzeby
Linie Lotnicze
Ryanair poleci z Wrocławia do Walencji
Linie Lotnicze
Ryanair do Brukseli: Mamy milion podpisów - dość odwoływania lotów podczas strajków
Linie Lotnicze
Linia lotnicza: Pasażerów przed wejściem do samolotu zapraszamy na wagę
Linie Lotnicze
Enter Air: Mamy rekordowe umowy z biurami podróży. Na lato zwiększamy flotę