– Nic nas tak nie cieszy jak informacja, że znów z naszego portu lotniczego będą mogli bezpiecznie korzystać podróżni – mówi cytowany w komunikacie prezes lotniska Warszawa/Modlin Leszek Chorzewski. – Nasze lotnisko zostało odpowiednio przygotowane i spełnia wszystkie normy, by móc z zachowaniem środków bezpieczeństwa obsługiwać klientów.

CZYTAJ TEŻ: Znów można latać po Europie. Dokąd polecimy z Polski?

– Z niecierpliwością czekamy na pierwszych pasażerów, którzy już w najbliższą niedzielę, 21 czerwca, będą mogli skorzystać z połączenia do Madrytu. Dzięki 40 trasom, które uruchamia w lipcu Ryanair i lotom czarterowym oferowanym przez biura podróży wierzymy, że w ciągu najbliższych miesięcy uda się odzyskać chociaż częściową stabilność w tym najtrudniejszym w historii lotnictwa kryzysie – dodaje Chorzewski.

– To między innymi doskonała okazja dla osób, które w związku z anulowaniem wiosennych lotów z powodu pandemii dostały vouchery [za odwołane loty]i teraz chciałyby z nich skorzystać – deklaruje Olga Pawlonka dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach.