Można już przenocować w Suntago Village

Fot. materiały prasowe

21 lipca otwiera się kompleks 92 bungalowów pod nazwą Suntago Village. To część największego w Europie parku wodnego pod dachem, Park of Poland, niedaleko Mszczonowa.

W każdym domku o powierzchni 37 m kw. znajduje się sypialnia z dwoma pojedynczymi lub jednym podwójnym łóżkiem oraz salon z rozkładaną dwuosobową sofą. Dzięki temu mogą w nim przenocować cztery osoby. Ponadto salon połączony jest z pełni wyposażonym aneksem kuchennym. W każdym domku znajduje się 49 calowy telewizor – czytamy w komunikacie biura prasowego firmy.

Są też trzy domki przeznaczone dla gości z niepełnosprawnością.

CZYTAJ TEŻ: Za dwa dni rusza Suntago – największy park wodny w Europie

W środku wioski znajduje się budynek mieszczący recepcję, mini delikatesy, snack bar z kanapkami na zimno i ciepło, kawą i herbatą.

Do dyspozycji gości będzie oddany również elektryczny bus, którym będzie można podjechać bez dodatkowej opłaty do parku wodnego.

Jak dowiadujemy się z komunikatu, trwają jeszcze prace nad strefą zewnętrzną Suntago Village, gdzie docelowo powstanie plac zabaw dla dzieci, strefa do grillowania dla rodzin i grup i plac do gry w siatkówkę, badmintona i bule.

Suntago Village jest częścią Park of Poland stanowiąc bazę noclegową dla wszystkich planujących dłuższy pobyt w parku wodnym Suntago. Budowa miasteczka rozpoczęła się wiosną 2019 r. Na terenie Suntago Village jednocześnie może przebywać nawet 360 gości. Za zarządzenie bieżącą działalnością operacyjną Suntago Village dla Park of Poland odpowiada firma Hotel Professionals Management Group.

Suntago Wodny Świat to największy zadaszony park wodny w Europie, który stanowi etap projektu Park of Poland, znajdującego się we Wręczy obok Mszczonowa. Budowa obiektu rozpoczęła się w maju 2017 r., a koszt inwestycji wyniósł ponad 170 mln euro. Inwestorem Park of Poland jest Global City Holdings. Suntago Wodny Świat powstał we współpracy z partnerem strategicznym Unternehmensgruppe WUND, który, przekazał swoje know-how na temat budowy tak dużego obiektu. Sponsorami strategicznymi Suntago jest firma Samsung i właściciel marki Pepsi.

Fot. materiały prasowe

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Premier: Po majówce otwieramy hotele i obiekty noclegowe

Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział na dzisiejszej konferencji prasowej otwarcie 4 maja hoteli i obiektów ...

Najtańsze bilety Lufthansy tylko bezpośrednio

Od 9 października bilety Lufthansy w najniższych taryfach będzie można kupić tylko w kanałach ...

Lotnisko w Salonikach będzie czynne wcześniej

Nie tylko lotnisko w Atenach, jak wcześniej zapowiadał premier Grecji, będzie czynne dla ruchu ...

UIA poleci z Kijowa do Ejlatu

Z końcem października ukraińskie linie lotnicze UIA uruchomią nową zimową trasę z Kijowa na ...

Booking musi być przejrzystszy

Do 16 czerwca tego roku Booking ma czas, żeby zmienić sposób prezentowania oferowanych noclegów, ...

Atak zimy paraliżuje grecki transport

W wielu regionach Grecji ogłoszono stan wyjątkowy z powodu ostrzej zimy. Mrozy spowodowały problemy ...