Sindbad z logo Eurolines

Materiały promocyjne

Dwie firmy autokarowe Sindbad z Opola i Transdev Eurolines z Nanterre we Francji podpisały umowę, dzięki której polski przewoźnik zyskuje prawo posługiwania się w Polsce nazwą Eurolines

Firmy współpracują ze sobą od marca 2017 roku – sprzedają wzajemnie swoje bilety. Umowa o korzystaniu ze znaku Eurolines jest jak czytamy w komunikacie Sindbada „dalszym krokiem umocnienia współpracy”.

Na stronie internetowej www.eurolines.pl dostępne będą połączenia realizowane przez obie firmy, Transdev Eurolines na liniach wewnątrz Francji i liniach międzynarodowych realizowanych przez Eurolines Francja, a także połączeń realizowanych przez Sindbada na trasach międzynarodowych (do 28 krajów).

Na wszystkich ponad 300 autokarach Sindbada umieszczone zostanie też logo „Partner of Eurolines”.

Sindbad jest największym w kraju przewoźnikiem autokarowym prowadzącym przewozy na trasach zagranicznych. W skład platformy Sindbad wchodzi 27 przewoźników realizujących własne połączenia międzynarodowe i grupa ponad 30 przewoźników realizujących przewozy jako podwykonawcy.

Transdev to wiodący światowy dostawca usług mobilności. Wspiera władze odpowiedzialne za transport publiczny we wszystkich działaniach – począwszy od fazy przedprojektowej, przez pomoc w zarządzaniu projektami i codzienną eksploatację sieci transportu publicznego. Z 82 tysiącami pracowników w 19 krajach grupa zarządza 43,3 tysiąca pojazdów i 22 sieciami tramwajowymi. W 2017 roku Transdev miał obrót w wysokości 6,6 miliarda euro. Transdev jest też właścicielem Transdev Eurolines, firmy świadczącej usługi międzynarodowych przewozów długodystansowych do ponad 1,5 tys. miejsc w 25 krajach w Europie i Maroku pod marką Eurolines, a także francuskich połączeń krajowych pod marką Isilines.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Od listopada pięć nowych tras Wizz Aira z Polski

W zimowej siatce Wizz Aira pojawi się pięć nowych połączeń z Polski – z ...

Izrael: Airbnb dyskryminuje Żydów

Izrael potępia decyzję Airbnb o wycofaniu z oferty mieszkań Izraelczyków na okupowanych terenach palestyńskich ...

Ruch bezwizowy dla Polski. Co warto wiedzieć?

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump podpisał zgodę na włączenie Polski do amerykańskiego programu bezwizowego ...

Rejsomat.pl – kompleksowe planowanie wakacji na morzu

Moda na aktywny wypoczynek rozwija się w najlepsze, a wraz z nią coraz większą ...

Booking.com zapłaci klientom okradzionym przez hakerów

Brytyjski „The Sun” donosi, że hakerzy zaatakowali Booking.com i wykradli dane tysięcy klientów. Portal ...

Milion Polaków wybrało wakacje w Chorwacji

– Polacy w Chorwacji to więcej niż zwykli turyści, to goście, prawie przyjaciele – ...