Sindbad z logo Eurolines

Materiały promocyjne

Dwie firmy autokarowe Sindbad z Opola i Transdev Eurolines z Nanterre we Francji podpisały umowę, dzięki której polski przewoźnik zyskuje prawo posługiwania się w Polsce nazwą Eurolines

Firmy współpracują ze sobą od marca 2017 roku – sprzedają wzajemnie swoje bilety. Umowa o korzystaniu ze znaku Eurolines jest jak czytamy w komunikacie Sindbada „dalszym krokiem umocnienia współpracy”.

Na stronie internetowej www.eurolines.pl dostępne będą połączenia realizowane przez obie firmy, Transdev Eurolines na liniach wewnątrz Francji i liniach międzynarodowych realizowanych przez Eurolines Francja, a także połączeń realizowanych przez Sindbada na trasach międzynarodowych (do 28 krajów).

Na wszystkich ponad 300 autokarach Sindbada umieszczone zostanie też logo „Partner of Eurolines”.

Sindbad jest największym w kraju przewoźnikiem autokarowym prowadzącym przewozy na trasach zagranicznych. W skład platformy Sindbad wchodzi 27 przewoźników realizujących własne połączenia międzynarodowe i grupa ponad 30 przewoźników realizujących przewozy jako podwykonawcy.

Transdev to wiodący światowy dostawca usług mobilności. Wspiera władze odpowiedzialne za transport publiczny we wszystkich działaniach – począwszy od fazy przedprojektowej, przez pomoc w zarządzaniu projektami i codzienną eksploatację sieci transportu publicznego. Z 82 tysiącami pracowników w 19 krajach grupa zarządza 43,3 tysiąca pojazdów i 22 sieciami tramwajowymi. W 2017 roku Transdev miał obrót w wysokości 6,6 miliarda euro. Transdev jest też właścicielem Transdev Eurolines, firmy świadczącej usługi międzynarodowych przewozów długodystansowych do ponad 1,5 tys. miejsc w 25 krajach w Europie i Maroku pod marką Eurolines, a także francuskich połączeń krajowych pod marką Isilines.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Kreta – kłopot turystów z powrotem z majówki

Kilkanaście godzin trwało dzisiaj oczekiwanie turystów – w tym z Polski – na wylot ...

W Jasionce łatwiejsze lądowania

Na lotnisku w podrzeszowskiej Jasionce działa już system ILS drugiej kategorii. Oznacza to, że ...

Air France-KLM: Więcej dalekich lotów na zimę

Uruchomienie sześciu nowych kierunków międzykontynentalnych w sezonie zimowym zapowiada Air France-KLM. A wiosną Air ...

Chatbot na wrocławskim lotnisku już działa

Od dzisiaj pasażerom Portu Lotniczego Wrocław pomaga chatbot – wirtualny asystent. Szuka połączeń lotniczych ...

LOT dostanie kontrakt na loty z Wilna do Londynu

LOT wygrał przetarg litewskiego Ministerstwa Transportu na obsługę połączenia z Wilna na lotnisko London ...

LOT świętuje sto lat niepodległości

Polskie Linie Lotnicze LOT przyłączą się do obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. ...