Ryanair ogłasza 27 nowych tras z Polski

materiały prasowe

Irlandzki przewoźnik ogłosił dziś rozkład lotów na przyszłe lato i zapowiedział umieszczenie 11 dodatkowych samolotów w swoich sześciu bazach w Polsce

W letnim rozkładzie znalazło się 27 nowych tras z Polski, w tym 12 z Katowic – informuje Ryanair w komunikacie. Jak powiedział prezes Grupy Ryanair Michael O’Leary, cytowany w komunikacie, jest to „największy w historii letni rozkład lotów w Polsce”.

Czytaj też: „Wizz Air doda na lato 15 nowych połączeń z Polski”.

W przyszłym sezonie letnim Ryanair poleci z Bydgoszczy do Edynburga (dwa razy w tygodniu), z Gdańska do Kopenhagi (siedem razy), Göteborga (trzy razy), Hamburga (trzy razy) i Odessy (dwa razy), z Krakowa do Brukseli (cztery razy), Londynu (cztery razy) i Palermo (dwa razy), z Olsztyna do Kolonii (dwa razy), z Poznania do Budapesztu (dwa razy), Charkowa (dwa razy), Odessy (dwa razy) i Paryża (dwa razy), z Modlina do Tel Awiwu (cztery razy), z Wrocławia do Odessy (dwa razy) oraz z Katowic do Bolonii (dwa razy), Brindisi (dwa razy), Katanii (dwa razy), Kolonii (trzy razy), Cork (dwa razy), Dortmundu (dziesięć razy), Göteborga (dwa razy), Kijowa (cztery razy), Manchesteru (trzy razy), Odessy (trzy razy), Oslo (trzy razy) i Pafos (raz).

W związku z powiększeniem siatki przewoźnik zbazuje w Polsce 11 dodatkowych samolotów (w sumie będzie miał ich 35). W przyszłym roku Ryanair planuje obsłużyć w Polsce 14 milionów pasażerów, o 8 procent więcej, niż w tym roku, w samych Katowicach – 1,25 miliona, czyli o 43 procent więcej.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

TSS pomaga promować się na Instagramie

Niemiecka organizacja branżowa Touristik Service System (TSS) przygotowała dla agentów bezpłatne materiały do publikacji ...

Egipscy touroperatorzy robią porządki

79 firm, głównie z Europy, znalazło się na czarnej liście prowadzonej przez Egipskie Stowarzyszenie ...

Lodowce Tyrolu liczą na Polaków

Muzeum Jamesa Bonda, wioska igloo, w której można spędzić noc czy skiturowa trasa dla ...

Windsor boi się, że żebracy popsują mu wizerunek

Przed uroczystym ślubem księcia Harry’ego i Meghan Markle trzeba usunąć z centrum Windsoru żebraków ...

Cztery tony zakazanego jedzenia w bagażu pasażerów samolotów

Sery, mleko, masło, wędliny, a nawet surowe mięso – to produkty żywnościowe jakie pasażerowie ...

Powstanie sieć hoteli dla fanów gier komputerowych

W USA rusza budowa hoteli Atari. Świetnie znane wielbicielom gier cyfrowych logo firmy pojawi ...